Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már nem menő a férfi udvarlás?

Már nem menő a férfi udvarlás?

Figyelt kérdés
Manapság, évek óta megfordult a trend ebben az elfajzott világban, nem a férfiak udvarolnak a nőknek,hanem a nők választanak partnert? Nem értem, elvileg eddig a férfi mint erősebbik nem és a domináns volt,amely a neki tetsző nőt ha meg akarta szerezni,akkor bókkal,udvarlással érte el ezt. De manapság ez nem így van azt látom. Persze van akiknek ez nem így van, de már inkább a nők választanak maguknak azt aki nekik tetszik és ez engem nagyon kiábrándít.

2014. márc. 6. 14:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Ez is a feminizmus következménye; ez persze nem feltétlenül rossz, viszont most pont egy olyan átmeneti korszakban élünk, amikor még a férfi teper a nő után, de már a nő is dönthet, viszont ez fordítva nem terjedt még el igazán (talán a legfiatalabbak körében maximum).
2014. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
A nőknek nincs igényük a szép szavakra ismeretlentől, kiválasztanak egy szépfiút, összejönnek vele és tőle már elvárják.
2014. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Felháborít engem is, hogy a nők kiválasztják maguknak, aki tetszik és nem rogynak térdre az első férfinak, aki megdicséri a hajukat.


Azt javaslom, próbálj meg úgy viselkedni, hogy az az igényes nőknek jobban tetsszen.

2014. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És azt látom a legtöbb csajnál,hogy egoisták és lesajnálják a másikat, nagyon beképzeld hülye libák.
2014. márc. 6. 15:11
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted régen nem volt olyan, hogy a kiszemelt nő nem fogadta el az udvarlást? Tudod, nem kell az első jöttmenttel összeállnunk csak úgy, jótékonyságból. Ez már szinte intézményesített nemi erőszak lenne, és kifejezetten örülök, hogy nekem is van beleszólásom abba, hogy kivel állok le és kivel nem.
2014. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
BeképzelT hülye libák kedves kérdező, és képzeld, hogy van, aki teljesen másképp látja, ergó neked rossz szelet jutott a valóságnak hívott tortából. Talán azért, mert még mindig az alanyi jogon járó nunit várod ahelyett, hogy tennél magadért, és művelődnél/sportolnál/intelligensen viselkednél?
2014. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 piriiiiii ***** válasza:
74%

Bocsánat a szőrszálhasogatásért, de javítanék a szövegeden: elfajzott emberek között*.

A világ így tökéletes, ahogy van!

Nem tudom, hallottál-e már az állatok párzási szokásairól, de mióta világ a világ, szóval jópár éve, a nőstények választanak párt.

Nem olyan fasságokon kéne járnia az agyadnak, hogy melyik nem milyen, és hogy melyik nem a dominsáns, hanem hogy EMBEREK VAGYUNK, EGYANRANGÚAK.

Ha Te párt keresel, azt figyeled, hoyg melyik nő alázkodik meg előtted, és melyiket könnyebb leigázni?

Tudni kéne már a határokat a nőknek, és a férfiaknak is... tudni kéne együtt élni egymással!

2014. márc. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
7. Teljesen igazad van ez így van rendjén és így kellene minden nőnek gondolkodni. Ő választ!
2014. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

7-es tévedésbe vagy nem az állatok párzási szokásáról van szó, hanem az emberi kapcsolatok furcsaságáról.

Az,hogy min kellene járnom az eszemnek nem neked kellene eldönteni, nem gondolod?Újabb ok a nők beképzeltségére és lenézésre.

Ha "emberek vagyunk és egyformák", akkor végképp nem értem,miért kell annyira ellökni egy odaadó és jó szándékkal közeledő férfi dominánst?

2014. márc. 6. 15:40
 10/18 piriiiiii ***** válasza:

Megadod a választ!

Mert dominálni akar!

Jó szándékú, mi?

2014. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!