Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, mit tanácsoltok, a...

Srácok, mit tanácsoltok, a lány, akinek megtetszetek hogyan "cserkésszen be" titeket úgy, hogy "ne vegyétek észre" és ne legyen unalmas számotokra?

Figyelt kérdés
Értem ezt úgy, hogy legyen meg egy kis vadászöntön bennetek, legyetek kiváncsiak is és ne érezzétek azt, hogy ti vagytok "levadászva".

2014. febr. 16. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam ilyen simán nem működik. :) Nem vagyok az a típus. Szóval csinálhatsz bármit, ha nem vagy egyértelmű velem, teperhetsz akárhogy, ha nem mondod ki mit akarsz, nem fogok semmit sem tenni, legjobb esetben is havernak tekintelek.


De sokfélék vagyunk... :)

2014. febr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 WheneverYouWant ***** válasza:
Az már régen rossz kisasszony ha neked kell ezen gondolkozni... A te dolgod normál esetben annyi lenne hogy néha néha engedsz a vadásznak. Szerintem te ne akarj vadászni, elég nagy a valószínűsége hogy annak sírás lesz a vége.
2014. febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Lány vagyok ugyan, de hozzászólnék.


Tapasztalatból mondom, hogy a taktikázás semmit nem ér ha ismerkedni akarsz, fentebb leírt okokból. Az egyetlen dolog, amin eldől az egész, hogy tetszel-e neki. Ezen pedig gyökeresen biztosan nem fog változtatni az, hogy hogyan közeledsz felé. A megfelelő helyen és időben egyértelmű jelet kell adnod arra, hogy érdekel téged, a többi rajta áll.


Vadászni pedig tényleg veszélyes, ha még naiv, romantikus lélek vagy. Ha viszont már lesz (van?) egy kis élettapasztalatod, kellő önismerettel, magabiztossággal és reális elvárásokkal párosítva, és a másik fél is rendelkezik kellő intelligenciával és nyitottsággal, akkor az is belefér, hogy te szólítsd meg őt minden különösebb strapa nélkül, hidd el. Van olyan, aki ennek kifejezetten örül, és még csak nem is félénk vagy szánalomra méltó típus.

2014. febr. 17. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a taktikázást. Csak az egyértelmű dolgokból értünk. 17/F
2014. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nemtom, nekem bejön a levadászva levés :D

HAHÓ vadászcsajok, itt vagyok! ;)

tessék jönni összevadászni engem is :D

2014. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!