Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már nem menő a férfi udvarlás?

Már nem menő a férfi udvarlás?

Figyelt kérdés
Manapság, évek óta megfordult a trend ebben az elfajzott világban, nem a férfiak udvarolnak a nőknek,hanem a nők választanak partnert? Nem értem, elvileg eddig a férfi mint erősebbik nem és a domináns volt,amely a neki tetsző nőt ha meg akarta szerezni,akkor bókkal,udvarlással érte el ezt. De manapság ez nem így van azt látom. Persze van akiknek ez nem így van, de már inkább a nők választanak maguknak azt aki nekik tetszik és ez engem nagyon kiábrándít.

2014. márc. 6. 14:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem,hogy uralkodni akar, vagy rabszolgának akarja a nőt, hanem úgy lenne a helyes, a normális, ha a férfiak kezdeményeznének, udvarolnának, nem fordítva. Nem azért kellene a férfiaknak felszedni a nőket,mert a férfiak felsőbb rendűek, hanem mert ez a természet rendje. A méhecskét sem a virág porozza be, hanem a méhecske a virágot. Egy férfi azért tudja milyen nő illik hozzá vagy kivel lehet egy "súlycsoportba" jobbára, akkor a nőnek legalább esélyt kellene adnia, nem rögtön el utasítani.
2014. márc. 6. 16:22
 12/18 anonim ***** válasza:

Ki szerint lenne "helyes és normális"? Ez csak egy társadalmi elvárás; egy régi megszokás, nem pedig a "természet rendje".


Másrészről pedig, miért kéne jópofiznom olyan férfival, aki nekem nem tetszik? Ringassam tévhitbe, hogy hátha lehet valami, közben teljes mértékben tisztában vagyok azzal, hogy semmi nem lesz? Akkor meg ez a baj! Jönnek ide rinyálni, hogy az az ordas lurva le-"friendzone"-ozott, pedig én úgy tepertem, juj, de kitettem a lelkemet is...

2014. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 piriiiiii ***** válasza:

Jó, kezdeményezzen a férfi, ezzel még egyet is értek. De akkor legyen is az! Legyen férfi. Máskülönben tényleg elutasítást kap.

Én szoktam esélyt adni. Még annak is, akinek nem kéne...

De ha azt az esélyt elbaltázza, akkor ennyi.

Az udvarlás pedig egy jó szokás. Azt jó lenne megtartani. Csak nem mindegy, hogy kitől fogadja az ember...

Ettől függetlenül szerintem az is teljesen helyénvaló, ha a nő kezdeményez. Miért baj az, ha mi lépünk először? Nem arról beszélek, hogy mi kezdjünk el udvarolni, de az első lépéseket, a megismeréshez vezető utat mi is elindíthatjuk.

2014. márc. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 piriiiiii ***** válasza:

Na és a 12-nek is igaza van!

Néhány nappal ezelőtt le lettem leszbikusozva, csak mert nem igazán akartam az illetővel szorosabb kapcsolatba kerülni, pedig nagyon régóta próbálkozik és én nagyon régóta mondom neki, hogy hagyjon békén, és nemrég még esélyt is adtam neki egy randevú keretében, hadd örüljön végre, ha már ennyire igyekszik. Hiba volt...

Ennyit erről. Leszbi vagyok, mert nem omlok minden hím lába elé.

2014. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A romantika is kiment a divatból. Ha nincs okostelefonod, nem menő ruhában pózolsz, észre sem vesznek.
2014. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Hát épp ez ami kiábrándít, ahogy előttem írja és fentebb,hogy a nők nem igénylik a szép szavakat és ők választanak inkább.

Ami a külsőségeket illeti,hogy az a fontos és a menő cuccok, hát ez megint csak kiábrándít! Most egy nő akkor látja egy férfit jónak,hogy milyen drága vagy márkás a ruhája, telója, autója? Én erre azt mondom,hogy buta és álságos . Mert ha akár milyen elegáns és menő valaki, attól még emberileg nem biztos,hogy normális és amilyent akart a nő.

Engem pl abszolút nem érdekel, ha nem látszom menőnek és jómódúnak. Én ilyen nőkkel nem is akarok foglalkozni. De nem gondolom,hogy ez így lenne minden nőnél. Látszik is,hogy amelyik ember nem módos, átlagos, az olyan partnert is választ. Aki eleve jómódú, az olyan partnert is választ magának, nem gyakori,hogy egy csóró összeálljon egy gazdaggal sztem.

De a helyzet továbbra is ugyan az. A nőknek nem fontos a belső tulajdonság, a kedvesség, a bók,ha külsőre nem jön be a férfi, akkor csak levegőnek tekinti, semmi másnak.

2014. ápr. 25. 18:51
 17/18 don Fefinho válasza:

A férfiak azért nem udvarolnak, mert nem működik. Aki udvarol, az azt látja, hogy nem jut vele sehova, míg akinek udvarol, azt olyanok döngetik, akik nem udvarolnak neki egyáltalán. Ezért aztán levonja a következtetést, és alkalmazkodik: ő sem udvarol. S láss csodát, sorra cserélgeti a nőket.


Micsoda rejtély.

2014. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Érdekes én nem udvarolok, de nem cserélgetem a nőket, még 1 sem tudok összejönni.

7-esre visszautalva ha szerinted így jó a világ, ilyen emberi magatartásokkal,nimfomániás életvitellel, ilyen sértődött, kihasználó, semmibe néző, kivagyi életmóddal jó ez a világ,ennyi magányos-depresszióssal akkor te elég hülyén gondolkodsz.

2014. aug. 11. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!