Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tud elfogadni ez a...

Miért nem tud elfogadni ez a férfi olyannak, amilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem a neten egy férfival, akivel nagyon jól megértettük egymást, egymás lelki társai lettünk. Mindketten nagyon hasonló személyiségek vagyunk, félénk, gátlásos emberek vagyunk, ezt el is mondtuk egymásnak. Ő azt mondta, hogy pont ilyen nőt keres, aki olyannak fogadja el amilyen és nem fogja megbántani soha. Amikor viszont személyesen találkoztunk azt vettem észre rajta, hogy nem fogad el, hogy nem vagyok elég jó neki. Én maximálisan elfogadtam a hibáit, nem érdekelt, ha zavarba jött és hasonlók. Ő viszont olyan lenéző volt velem néha, próbálta nem kimutatni, próbált kedvesnek mutatkozni, de inkább olyan rideg volt többnyire és érzelmeket sem tudott mutatni felém. Két találkozás után meg is szakítottuk a kapcsolatot mondván hogy két hasonló ember nem tud egymással kijönni. De ha részemről meg volt a szimpátia, akkor ő miért nem tudta ugyanezt érezni? A külsőmmel sem volt gondja, mert tényleg nem vagyok csúnya. Nem értem, hogy ő miért volt ilyen távolságtartó és elutasító? ha én tudtam nyitni felé, ő miért nem?
2014. márc. 7. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Zavarban volt.
2014. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyébként ő akarta megszakítani a kapcsolatot, nem én.
2014. márc. 7. 21:01
 3/13 LazyJones ***** válasza:
Talán csak rossz embert választottál. Az elfogadásnak szerintem része az, hogy elfogadjuk, nem lehet szeretni mindenkit szerelemmel, de emberileg igen.
2014. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy te élőben mit produkáltál, ki tudtad-e mutatni, hogy kellene neked stb., másrészt meg nem mindenki egyforma, és lehet, hogy szégyellte magát, vagy nem tudom. Ha úgy érzed, hogy valami nem tiszta, akkor keresd fel, hogy ezt beszéljétek meg.
2014. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fura, lehet, hogy beparázott, megijedt tőled és attól, hogy komolyabbra fordul. Önbizalomhiányos, félt a kudarctól és attól, ha esetleg megpróbálná veled, akkor csalódást okoz, ezért inkább meg sem próbálta.
2014. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát igen.

Neten minden könnyebb ilyen téren. Élőben néha az ember saját maga úgy hiszi h pontosan ugyanolyan dolgokat mond mint amiket neten, de nem mindig úgy sül el mert személyesen ül vele szemben.


De van egy másik verzió ami sokkal gyakoribb, hogy Nem tetszettél neki.

2014. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem külsőre nem jöttél be neki. Nekem ez a gyanúm nagyon. Hiba mondod magad szépnek meg ilyenek akkor se jöttél be neki.
2014. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor Te mégsem vagy annyira gátlásos, félénk, lehet, ettől ijedt meg, és inkább menekült vissza a világába.

Sokan sajnos mégsem ismerik önmagukat, és nem adnak jó "leírást" önmagukról.

2014. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
lehet úgy érezte nem érdemel meg téged, túl jó vagy hozzá, ezért nem nyitott feléd
2014. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Látod, ezek szerint van nálad sokkal önbizalom hiányosabb ember is a földön és az ráadásul egy férfi! A fogantatásunktól a magzati élményeken át a megszületésünkön s a neveltetésünkön keresztül annyi pofont s megalázást kaphatunk, hogy jó ha kiheverjük életünk végére! Adj hálát as sorsnak magadért!!!
2014. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!