Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tud elfogadni ez a...

Miért nem tud elfogadni ez a férfi olyannak, amilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem a neten egy férfival, akivel nagyon jól megértettük egymást, egymás lelki társai lettünk. Mindketten nagyon hasonló személyiségek vagyunk, félénk, gátlásos emberek vagyunk, ezt el is mondtuk egymásnak. Ő azt mondta, hogy pont ilyen nőt keres, aki olyannak fogadja el amilyen és nem fogja megbántani soha. Amikor viszont személyesen találkoztunk azt vettem észre rajta, hogy nem fogad el, hogy nem vagyok elég jó neki. Én maximálisan elfogadtam a hibáit, nem érdekelt, ha zavarba jött és hasonlók. Ő viszont olyan lenéző volt velem néha, próbálta nem kimutatni, próbált kedvesnek mutatkozni, de inkább olyan rideg volt többnyire és érzelmeket sem tudott mutatni felém. Két találkozás után meg is szakítottuk a kapcsolatot mondván hogy két hasonló ember nem tud egymással kijönni. De ha részemről meg volt a szimpátia, akkor ő miért nem tudta ugyanezt érezni? A külsőmmel sem volt gondja, mert tényleg nem vagyok csúnya. Nem értem, hogy ő miért volt ilyen távolságtartó és elutasító? ha én tudtam nyitni felé, ő miért nem?
2014. márc. 7. 20:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is voltam így már lánnyal, akivel tökéletesen megértettük egymást és a szimpátia is kölcsönös volt... egészen addig, amíg meg nem láttam, hogy milyen is külsőre. Akkor elment az egésztől a kedvem.


Mondjuk ha ti élőben találkoztatok már kétszer is, akkor nem hiszem, hogy ez lett volna a probléma. Nem lehet, hogy más is nő/lány is játszott nála?

2014. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A netes ismerkedésnek ez a nagy hátulütője, ő szerintem elképzelt magában valamilyennek, főleg ha már régóta leveleztetek, aztán élőben teljesen mást kapott, még ha nem is mondta így ki.
2014. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lehet próbálta elfogadni a külsejét, de két találkozásig bírta vagy nem merte megbántani ezért kétszer is találkozott. Ugyan miért lépett le? Belsőleg egyeztek, de mégis lelécelt. Csak a külsőre tudok gondolni és a többi csak magyarázkodás.
2014. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!