Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők hány százalékának jöhet...

A nők hány százalékának jöhet be egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés

25 éves, magas, barna haj, kék szem, enyhén izmos alkat, állítólag nem csúnya. Sportos öltözködés, sok hobbija van, íjászkodik, makettezik, ejtőernyőzik, kiismeri magát a konyhában és sokat jár moziba, állítólag kedves, odafigyelő, közvetlen természetű, olyan aki mer lépni a változásért, ha kell, és nincs belefásulva a saját életébe.

Nem tudom, melyik releváns dolog, melyik nem, csak leírtam.



2014. márc. 8. 11:53
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
Bocs, küldenél egy képet?
2014. márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
a többségnek bejön, de csak ha nincs ezek vmi nagyon rossz tulajdonsága
2014. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

sok az állítólag a leírásodban. (értem, hogy miért így írod. hogy mások mondták rólad)

a megoldás ott van, hogy nem paraméterek vagyunk.

van, ami fontos, de ha egy csomó minden stimmel is, attól még nem biztos, hogy tetszeni fogsz.


de akikkel ismerkedek, azzal nem ilyenekről beszélgetnék, hogy mit szeretek mások kinézetében meg babapopsi arcot akarok-e. az akkor jó és érdekes nekem, mikor valakiért már odavagyok, és dicsérem őt, vagy felvetem, hogy próbáljuk ki másképp (mondjuk borotváltan, hogy a példánál maradjunk).

szóval felszínes beszélgetésből szerintem ÍGY nem lesz romantika.

2014. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Őőő... én nemsok állítólagot találtam a szövegében, de kétségtelenül a probléma valós.

Én is így vagyok vele, azonban nekem más elfoglaltságaim vannak, mint a kérdezőnek és fiatalabb is vagyok pár évvel (22).


Én úgy gondolom, a nőknek tényleg bejönnek a magunkfajta embertípusnak az ellenkezője, vagyis ami merőben eltér tőlünk.


Nem felszínesség ez de ha az is, akkor az azért lehet, mert a lányok is felszínesek, ugyanis itt a neten is csak ezek alapján tudják eldönteni, hogy érdekli-e a továbbiakban az illető vagy sem.


Nem fogják érezni az odaadást, hogy hogyan smárol, vagy milyen az ágyban.


Ez alapján a nők is felszínesen, emiatt nem is lehet enélkül bemutatkozni senkinek.

2014. márc. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

ha fokozatosan ismersz meg valakit, az a neten is érdekes lehet, ha viszont felsorolsz nekem 20 dolgot, akkor azzal én most mit kezdjek?

nem értek egyet veled, utolsó.

és az odaadás a sorokból is érződhet.

2014. márc. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
"kedves, odafigyelő, " -> ezzel elbuktad.
2014. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Ha legközelebbi alkalommal kosarat kapsz,kérdezd meg a lánytól,hogy miért nem jössz be neki.Mondd meg,hogy elfogadsz minden épitő jellegű kritikát sértődöttség és harag nélkül és szeretnéd tudni,hogy mik azok a tulajdonságaid,ami miatt nem érzi úgy,hogy a jövőben találkozna veled.Kérdezd meg a női ismerőseid,anyud,nőveéred ha van,szomszédasszonyod,volt osztálytársnőket,hogy női szemmel hogyan látnak téged.

Emigy hogyan szoktad a nőket leszólitani?hogy udvarolsz nekik?

2014. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Az esetek egy részében, ha mondjuk bemegyek valahova kajálni és egy lány ül a négyszemélyes asztalnál, akkor megkérdezem, hogy nem zavarja-e ha odaülök, mert máshol nincs hely (bár erre 10%az esély) és akkor nyitok felé, hogy sokat jár-e oda, hasonlók.

De van olyan, hogy pl tömegközlekedésen megtetszik valaki és ha elkapom a tekintetét és tartom egy rövid ideig, akkor odalépek és megszólítom valamivel. Vagy mondjuk megdicsérek rajta valamit, a haját, a ruháját, stb, mondok valami kedveset, erre általában mosolyognak és szívesen reagálnak. De később mintha elvesztenék az érdeklődést, nem tudom miért, pedig én se szeretek unalmas dolgokról beszélni, vagy olyan témáról, ami akár kicsit is érdektelen lehet a lány számára.

2014. márc. 8. 16:21
 19/29 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez lehet a gond,hogy olyan helyeken keresed az ismeretséget ami erre nem alkalmas.Egy kapcsolat kialakulásához(több)IDŐ kell,én sem hiszem,hogy megadnám a számom egy olyan srácnak aki a buszban szólit le és ott udvarol nekem,mert nem venném komolyan.És azt sem szeretném ha az étteremben valaki odaülne hozzám.Inkább küldj italt a kiszemelt leányzónak,mosolyogj rá és ha szimpatikusnak tart akkor elfogadja és oda fog ülni hozzád.Italt küldeni sokkal elegánsabb kezdeményezés mint váratlan helyzetbe hozni valakit azzal,hogy odaülsz.Dicsérettel startolni egy ismerkedést nem okos dolog,mert kalandor benyomását kelti.A nők leginkább szórakozó helyen szeretnek ismerkedni,bulikon,vagy társasgában közös ismerősön keresztül,fesztiválon,táborban...Ha rögtön kiadod az összes kártyád és egyértelművé teszed az első pillanatban hogy kapcsolatot szeretnél akkor véged van.
2014. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
A nők nagy része különbséget tud tenni azon férfiak között aki párkapcsolat céljából keres barátnőt,ezzel azt sugalva hogy "kell egy nő,hogy legyen valakim,mert ezzel jó lesz nekem" vagy valóban nagyon teszik és vonzódik kizárólag egy adott lányhoz.Más kisugárzást kölcsönöz mindkét motiváció.
2014. márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!