Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők hány százalékának jöhet...

A nők hány százalékának jöhet be egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés

25 éves, magas, barna haj, kék szem, enyhén izmos alkat, állítólag nem csúnya. Sportos öltözködés, sok hobbija van, íjászkodik, makettezik, ejtőernyőzik, kiismeri magát a konyhában és sokat jár moziba, állítólag kedves, odafigyelő, közvetlen természetű, olyan aki mer lépni a változásért, ha kell, és nincs belefásulva a saját életébe.

Nem tudom, melyik releváns dolog, melyik nem, csak leírtam.



2014. márc. 8. 11:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kamu a kérdés, mert az ilyen típus, ilyen paraméterekkel a nők 99-100%-nak bejön!
2014. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
sztem 80% biztos! nagyon előnyös a leírás alapján ;)
2014. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a nagy résznek bejön... mármint azoknak, akinek az értékrendje nem ragad le ott, hogy a srácnak milyen telefonja, és milyen márkájú cipője van. :)
2014. márc. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

A kérdés nem kamu, igaz, ez a kijelentés ugyanannyit ér, mint az, hogy kamu.

De egyébként, néhol úgy veszem észre, hogy másféle emberek mostanában a favoritok.

2014. márc. 8. 11:57
 5/29 anonim ***** válasza:

nincs olyan h ,,favorit''!!!

a nők is különböznek egymástól és a pasik is.

a probléma ott van, h sokan rossz helyen keresik a megfelelő társat/egyáltalán nem keresik.

2014. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Nekem bejön.
2014. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nos én elég sokat járok a lakhelyemen kívül, igaz nem bulizok meg ilyesmi. Na meg a homlokára sincs írva senkinek, hogy milyen ember, ezért nem is nagyon figyelhetnek fel rá. : ) Keresek én folyamatosan, persze nem kényszeresen, de azért írhatna olyan nő, akinek nem csak az említett telefon és márkás cipő a fontos.

Amúgy vidám ember vagyok. :D

2014. márc. 8. 12:09
 8/29 anonim ***** válasza:
43%

Kérdező! Érthetetlen számomra ez az egész kérdésed! Ha ez valós, ilyen paraméterekkel, ilyen kinézettel miért írsz ide a GYIK-ra? Vagy kamu vagy unatkozol.


A nőknek elsődlegesen a kinézet a fontos, tehát a magasság!!! elsőként, nem is vagy öreg, a legjobb korban vagy még enyhén izmos is!!

Hát a pofám leszakad, ha felveszel pár divatos cuccot is, kihúzod magad, vidám vagy, ápolt vagy a sikered 100%!!


Nem értem mit keresel a Net előtt!

2014. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Konkrétan a választ. Tudod, ilyen paraméterekkel szoktam leszólítani lányokat, megy a beszélgetés is meg minden, nincs nehézségem ebben, és ha telefonszámcsere vagy ilyesmi meg is van, utána mégis eltűnnek. :D

Kérdeztem élőben is lányokat, nekik bejön a babapopsi arc, tudod az a fajta ami olyan, mintha még sosem nőtt volna szőr rajta, én meg nem ez a fajta vagyok, bár nem szeretnék ilyen lenni. A hajam se lövöm be, nem borotválom körbe a fejemet, hogy csak a fejem búbján maradjon haj bezselézve, és nem hordok nyáron sem ilyen kendősálat vagy mit, mert megy a pólómhoz. :D Tehát átlagosan nézek ki, paraméterektől függetlenül.

2014. márc. 8. 12:26
 10/29 anonim válasza:

EZ nagyon érdekes kérdés, és a probléma is valós.

Én 29 vagyok, a "hobbim" ejtőernyőzés helyett a tanulás és a sportos öltözködés helyett a laza elegancia, de kb. nagyjából a paramétereim hasonlóak.

Valahogy én sem érzem, hogy bejönnék a lányoknak. Vagy csak rossz az "antennám", nem tudom... de ezek szerint lehet, hogy nem bennem van a hiba.

2014. márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!