Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért gondolják azt a fiúk,...

Miért gondolják azt a fiúk, hogy ismerkedés során előny a nagy magasság? Hogy egy kicsit is számít ez.

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a nők többségének bizony tényleg számít.
2014. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindig csak remélem, hogy ez nem előny. Nem vagyok valami eget-meszelő egy alkat :D
2014. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én így vettem észre a magam 192 cm-ével. :)
2014. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De ez is csak egy piciny része a nők kilométeres listájának.

Mellé izmosnak,sportosnak,ügyesnek,jóképűnek,pénzesnek,jó dumásnak,bulizósnak,menőnek,népszerűnek,divatosnak,határozottnak,férfiasnak és még mit tudom én minek kell lenned nagy pénisszel és persze jónak az ágyban.

Szóval teljesen mindegy,hogy ha elég magas vagy,de az előbbiek közül akár csak EGY is hiányzik,már az átlagos csajoknál sincs csak minimális esélyed.

Egyszerűbb,ha azt írják,hogy előny ha tökéletes vagy,nem külön-külön részletezni,hogy ez meg az a tulajdonság is előnyös,mert valójában csak kiegészítik egymást,de mindnek meg kell lennie egy olyan férfinek,aki tényleg tetszik nekik és nem kell hónapokig loholnia utánuk a kikosarazásért.

2014. febr. 21. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Megint okosabb lettem magammal kapcsolatban :D


Amúgymeg: *ásít*

2014. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok és nekem pl nem jön be ha sokkal magasabb. Több szempontból jobb, ha nagyjából ugyanakkora, vagy csak kicsivel magasabb :)
2014. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és ezzel így van a lányok nagy része,mint a 6os
2014. febr. 21. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!