Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szemből tényleg annyi...

A szemből tényleg annyi minden látszik? (KÉP)

Figyelt kérdés

Próbáltam három arckifejezést vágni - csábos, szomorú, vidám. Persze az arcom többi részét levettem, de azok nélkül én nem látom melyik szem mit akar kifejezni. Szerintetek látszik? Sokan mondják hogy ha valaki vidámnak tetteti magát, a szemén akkor is látszik hogy szomorú... Szerintetek tényleg annyit jelent? Tényleg van olyan, akinek ragyognak a szemei és könnyebben is ismerkednek, mert jó a szemükbe nézni?


Köszi a válaszokat itt a kép:


[link]


2014. febr. 16. 23:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Egyedül a vidám :). De az látszik :).
2014. febr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Utolsó a vidám, eltaláltam?

Szép szemeid vannak.

2014. febr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Ezeket a szemeket elnézegetném szívesen! De a középsőt hittem vidámnak és a legalsót szomorúnak.


Nekem csillogni szoktak a szemeim, de attól még nem néznek többen bele, pedig állítólag az a legszebb részem.

2014. febr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

lehet csak xar a kép de tényleg szemből nézve a jobb szemed kicsit befele áll


tényleg tekintetből sok minden megmondható de azért mert 3 féle képet vágsz ugyan abban a hangulatban az semmit nem jelent


a szem a lélek tükre kifejezés meg nem csak és kizárólag a két szemgolyódra értendő hanem a hozzá tartozó arcról is szól


kis fiatalka lehetsz így 6 szem alapján majd megérsz

2014. febr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Na, a lényeg: a vidámnál kicsit összébbzárul a szem. Aki nem tanulta ezt meg, azon látni, ha tetteti a nevetést.
2014. febr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Gyönyörű szemeid vannak!
2014. febr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Az első a szomorú, ilyenkor kikerekednek a szemeim, a csábosnál kicsit sunyin nézek a vidámnál meg az arcgödröcském feltolja a szemem így szűkebbnek látszik. A hangulatom nem ugyanaz a képeken, elég régóta foglalkozom színjátszással, pillanatok alatt képes vagyok teljes átszellemülésre. És fiatalka se nagyon vagyok már. Nagyon köszi a válaszokat :)
2014. febr. 16. 23:50
 18/23 anonim ***** válasza:
#10 a szemedből nem ez látszik van benne vidámság egy pici de valami elnyomja
2014. febr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én azt tippelem, hogy az első szomorú a második a csábos, és a harmadik a vidám. Nem olvastam a kommenteket, különben. És igen, a szem nem hazudik, sőt a fifikásabbak a pupillát is figyelik, mint az én pasim. :D De komolyra fordítva, ha szomorú vagy, és nevetgélsz, bizony észre lehet venni hogy a mosoly nem őszinte.
2014. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
nem szoktam ilyet mondani, de ezt valahogy szépnek találom :D szép szemek :) talán mert hasonló van nekem is,határozottan gyönyörűek :É :) imádom.
2014. febr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!