Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fényképen szemből frankón...

Fényképen szemből frankón ferde a fejem, tükörben viszont totál nem látszik. Melyiknek higyjek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak te akarod a tükörbe elhitetni magadnak hogy nem látszik
2010. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze hogy tükörben nem látszik, mert azt szoktad meg. tegyél a fejed mögé egy tükröt, és nézd meg magad úgy a tükörben! furcsa lesz.
2010. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tulajdonképpen egyiknek sem szabad hinni. A tükör alapbol ferdeseget mutat ha nagyon figyeled. A tükör 2 dimenzios ennek utána olvashatsz barhol. Igy nem azt adja vissza teljesen amilyen te vagy. A fotó meg meg rosszabb hogyha nem vagy fotogen. Eleg egy olyan szamodra eszrevehetetlen berogzult poz amikor lekapnak (magadat sose fotozd) es maris ferde az arcod. Egyebkent mindenkinek az. De kb. annyira eszreveheto mint a tied. Neked tunik fel nem masnak. Nekem peldaul a sajat csaladom nem erti hogy hogyan nezhetek ki igy a fotokon. Be van dagadva az egyik oldala a fejemnek mindig. Pedig eletben nem olyan senki szerint. Es azt se felejtsd el hogy a pillanatkep vagy egy videofelvetel sem jo mert a kamera ha olyan az arcberendezesed alapbol változtatja a valosagot.
2012. aug. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem mindkettőn látszik :S és nagyon utálom. Ráadásul még az orrom is görbe. Csúnyának érzem magam.:(

17/L

2015. máj. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!