Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most melyiknek higgyek?

Most melyiknek higgyek?

Figyelt kérdés

Ha tükörbe nézek,néha tök szépnek látom magam [nem egóból],akármilyen szögből nézem.

De ha csinálok egy képet,az borzalmas. Olyan hülye fejem tud lenni rajta,hogy hihetetlen ._.

Veletek nincs is ilyen? :O

Ilyenkor melyik "mondd" igazat?


2011. szept. 3. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
:D Ugyanígy vagyok én is! Belenézek a tükörbe,fúú, tök jól nézek ki - gondolom én! Aztán klikk, lefotóznak, megnézem, és elhányom magam kb olyan gáz!
2011. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Ismerős. Mikor reggel felkelek annyira jól áll a hajam meg minden mikor megfésülködök stb. akkor meg borzalom
2011. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 J0Có95 ***** válasza:
24%
én mindig ,mindenhol szép vagyok:p
2011. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló szitu.Tükörbe normálisan nézek ki,de egy épkézláb fotó nincs rólam,és ezért utálom is ha fotóznak.
2011. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez még úgy szokott lenni, hogy nézem magam tükörben, néha azt mondom, hogy tök jól nézek ki, meg milyen jó, néha meg rondának látom magam... Ez képeknél is így van.. xD
2011. szept. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van velem is!!!xD :))
2011. szept. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szia! En eszrevettem azt hogy nem a kep mondja el rolad az igazsagot,hanem a tukor.Es tudod miert?Vannak olyan ismeroseim,akik gyonyoruek a mindennapokban es a kepeken rosszul jonnek ki! Ugyhogy,a tukornek higyjel!
2011. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
látom nem én vagyok az egyetlen ezzel a dologgal! :D inkább a tükörnek hiszek. (vagy legalábbis remélem az az igazabb) XD
2011. szept. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a beltéri képeken hányom el magam a fejemtől, de ha szabadban csinálok képet (vagy csinál rólam valaki), azokon szinte hibátlan, szép az arcom, a napfény teljesen más hatást ad.

Én nem is nagyon erőltetem a benti képeket:-D

2011. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nekem meg pont a beltéri képek az előnyösek :D

napfénynél látszódnak a pattanások,bőrhibák...bent meg ugye sötétebb van,ott nem észre vehető a képeken :D

Én is remélem,hogy a tükör mond igazat : DD

2011. szept. 3. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!