Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan gyakorlat, amitől a...

Van olyan gyakorlat, amitől a karom szemből is vastagabbnak látszik?

Figyelt kérdés
Bicepsz és tricepsz gyakorlatokat csináltam, és oldalt állva látszik is, de szemből vékony a karom. Van esetleg olyan gyakorlat, ami mondjuk kifejezetten erre gyúr, vagy csak csináljam türelmesen az eddigieket?
2012. júl. 11. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
adok pumpát? pumpálunk bele csöppet..
2012. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:
kalapács bicepszet be iktathatsz ha még eddig nem volt de egyébként ahogy jön a tömeg úgy szélesedik is majd a karod.
2012. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tömeg kell rá és minden oldalról szélesnek fog látszódni.
2012. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
leírták a lényeget előttem, még annyi hogy a kar vastagságát nagyrészt a tricepsz adja, mivel nagyobb mint a bicepsz.
2012. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
első válaszadó, te olyan okos vagy és találékony! :D erre még nem is gondoltam... egyébként milyen kérdés az, hogy "adok pumpát"? nem "adjak pumpát"? nem akarok kötekedni, vagy ilyesmi, de nem győzöm hangsúlyozni, mennyire intelligens vagy :) egyébként nem muszáj mindenhova kommentelni. a többieknek köszönöm :D
2012. júl. 11. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!