Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aerobik gyakorlatok?

Aerobik gyakorlatok?

Figyelt kérdés

Mindenki azt írja, hogy a fogyáshoz, zsírégetéshez aerob mozgást kell végezni. Írnátok esetleg ilyen gyakorlatokat vagy videókat tudnátok linkelni?

Olyan kellene, amit itthon tudok csinálni, panelban, emeleten lakom, így kevésbé ugrabugrálós kéne. :)

Köszi szépen!



2012. júl. 9. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Aerob edzés: kocogás, bicaj, ellipszis tréner, lépcsőzőgép, gyors séta, stb. Lehet aerobic is aerob edzés, de itt szerintem keverted a fogalmakat. :)

Ha torna kell, akkor: bodyrock.tv vagy: [link]

2012. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen, igen aerob mozgásra gondoltam. :)

Futni, bicózni szeretek, csak hát nem egyedül. :/ Ezek a tornák, amiket linkektél akkor zsírt égetnek, ugye?

Mmint mindenkitől azt hallom, hogy ha izmot növelek akkor fú milyen ronda leszek, mert lesz még rajtam zsír is.

(bocsi, tudom, tök hülyének tűnhetek, de nem vagyok túl jártas ebben a témában :))

2012. júl. 9. 19:52
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem így vannak a dolgok. Zsírleadáshoz kalóriadeficit kell. Anélkül hiába kocogsz, ha többet is eszel.

Ha izomtömeget növelnél megfelelő étrenddel, akkor csak jobban nézhetnél ki. Súlyzós edzés is mehetne, mert a formát az izmok határozzák meg. Nagyon izmos nem lehet egy nő naturálban (kox nélkül) mivel kb. 1/25 tesztoszterontermelése van egy férfiéhoz viszonyítva. szóval nem kell félni a súlyzóktól.:

[link]

2012. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az étrendben jó vagyok, már ment le rólam felesleg, 1-2 ember meg is jegyezte, hogy mintha fogytam volna.

De ez biztos? Mármint... ahány helyen olvasom annyi félét írnak róla. Itt is mindenhol megy a vita, hogy mi a jó, mi a nem. Most akkor kinek kéne hinni? :D

2012. júl. 9. 20:07
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem hihetsz.:) Nézd meg Toldi Zsuzsit vagy Maikku Hiljanen-t. Szerintem elég jól néznek ki súlyzós edzéssel.:)
2012. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Oké, akkor az úgy jó, hogy mondjuk heti 2-3× aerob, heti 2-3× izomnövelő mozgás/torna?
2012. júl. 9. 20:27
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, de egyszerre nem tudsz izmot növelni és zsírt égetni, mert különböző étrend kell mellé. Tehát menjen tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérjével és nőknél 3-4g*testtömegkg szénhidráttal. Így lesz izomnövekedés. Utána majd mehet a szálkásítás, ha lesz elég izom.
2012. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi nem, ez az amit nem fogok csinálni, hogy grammra pontosan kimérem miből, mennyi, hogyan. Élni is szeretnék azért. ;)
2012. júl. 10. 08:10
 9/15 anonim ***** válasza:
Ok, te döntésed, de akkor írhattad volna elsőnek is, hogy az étrend neked nem számít. Azt ne várd tőlem, hogy azt írjam, hogy ugyanannyi eredménye lesz, ha letojod a kaját. Nem. Fele akkora eredménye sem lesz, mert azon dől el a nagy része. Na mindegy, te tudod, többet nem szólok bele, csinálj amit akarsz.:)
2012. júl. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jézusom... Nehogy már megsértődj. Nem tojom le a kaját, igenis odafigyelek arra, hogy egyek fehérjét, szénhidrátot és minden mást, de a kalóriát számolom. Azt soha nem fogom, hogy azon belül miből hány gramm kell.
2012. júl. 10. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!