Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretne valaki a Köki Megafit...

Szeretne valaki a Köki Megafitnessben bérletet venni vagy most pénteken vagy augusztus 6-13 között valamikor? Páros akcióban (ha régi vendég (azaz én) visz egy új vendéget) most nagy kedvezmények vannak.

Figyelt kérdés
NÉzd meg a honlapot. Mosta fitnessbérlet féláron van, de van kombinált és aerobik bérlet is olcsóbban.

2012. júl. 4. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Aszondja: Fatal error: Cannot redeclare Proxies\MegafitnessUserBundleEntityUserProxy::unserialize() in /home/soldra02/public_html/megafitness.hu/app/cache/prod/doctrine/orm/Proxies/MegafitnessUserBundleEntityUserProxy.php on line 369


Megfontolandó... :D

2012. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Másik szerverre rakják a honlapot, éppen ezért van így. Facebookra rakják fel addig átmenetileg az órarendeket, akciókat. :)
2012. júl. 4. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja hogy én nézzem meg, jóvan, jóvan... :P

Megnéztem... hát még így is marhadrága :D Én felennyiért járok, igaz, feleilyen modern helyre, de minden megvan, ami kell. Bár tény, hogy a Köki sokkal közelebb lenne...

2012. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát, nekem nem mindegy a távolság. Közelebb meg nem tudok másik termet. Meg az az igazság, hogy a fitness terembe így is össze kellet szednem magam, hogy lemenjek a pasik közé, de kiderült, hogy nem vagyok egyedül csaj. :)
2012. júl. 4. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Pedig van a Kökitől nem messze, konkrétan két buszmegállónyira egy másik, most költöztek oda egy utcával odébbról xD Oda jártam három hónapot némi szünettel, és az is nagyon modern. Oda a diákbérlet mindig 8000, de az is lehet, hogy ott is van újaknak kedvezmény... van bizony! Első diák havibérlet 4K, tavaly is volt, akkor a második is csak 6K volt, de most ilyet nem látok...
2012. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, és ott is szoktak volt leledzeni csajok :D Bár a kardió részleg külön került a súlyzóktól, így nem tudom, hogy most mi a helyzet.
2012. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kicsit konkrétabban nem tudnád megnevezni ezt a termet? :)
2012. júl. 4. 21:53
 8/9 A kérdező kommentje:
Még mindig várom a jelentkezőket. Ki is lehet próbálni. Ha csak egy alkalmat kipróbálsz és utána veszel bérletet, akkor még új vendégnek számítasz. Minden pénteken mozgós péntek van, olyankor a napijegy 50%-os áron kapható, azaz 700Ft-ért lehet kipróbálni fitnesst.
2012. júl. 6. 08:47
 9/9 anonim válasza:
Akit erdekel meg, az irjon nekem. Regi vendeg vagyok igy olyan jelentkezzen aki meg nem volt ott. Privibe irjatok legyszi
2013. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!