Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetseges, hogy o is tobbet...

Lehetseges, hogy o is tobbet erez?

Figyelt kérdés

Beleszerettem abba a sracba akivel szexkapcsolatom van. Meg csak par alkalommal tortent meg a dolog, de egyszeruen nem tudom mire velni a viselkedeset. En mar a 'kapcsolatunk' elejen sem ertettem hogy miert romantikazik, de gondoltam csak azert, hogy majd ujra megkaphasson. De megkapott es azota is kuldi felem a ketertelmu jelejet. Folyanatosan olelget, puszilgat, csokolgat. Osszebujva alszunk el, utcan is felvallal/csokolgat-csokkal koszonunk el/ es mibdig mondja h nagyon jol erzi velem magat es h nem csak aultkor szex miatt. MUltkor kb 10percig hozzambujt es utana hirtelen elhuzodott hogy bocsanat ez nen tudja mi volt de hogy probalja visszafogni az erzeseit.ugyanakkor mondta hogy nen akar kapcsolatot . Nekem viszont ez igy rossz mert beleelem magam. Elvalas utan is irt egy ilyet hogy hianyzol....... Kulonben meg nem nagyon keres, de en se ot(en buszkesegbol)

mi tevo legyek??? Mit gondoltok errol? 21L koszi elore is


2014. febr. 5. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Az idő mindent megold...
2014. febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szexkapcsolat baromság. Mindenkinek vannak érzelmi igényei, egy férfinak is. Legfeljebb éretlenek vagytok hozzá. Ha elnyomod, akkor bedilizel.
2014. febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!