Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetseges hogy harom honap...

Lehetseges hogy harom honap alatt nojjon a hajam 10 cm-t, esetleg tobbet is? (minden nap megmaszirozom a fejboromet es lehajtott fejjel megfesulom a hajam)

Figyelt kérdés
Regebben nagyon gyorsan nott a hajam de mostanaban nem annyira szerintem ennek az az oka hogy sokat vasaltam a hajam de kb fel eve mar egyaltalan nem vasaltam.
2009. jún. 19. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl valószínű sajnos.
2009. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

hááát én nem mondanám feltétlen lehetségesnek.

1. egy hónapban csak 1 centit nő a haj, így 3 hónap alatt csak 3-at fog nőni

2. nekem se nő gyorsabban:)

2009. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szerintem sem lehetséges. Szerintem max. 5 centit. Ha szerencséd van. :(
2009. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hiába, az akkorsem fog neked 10 centit nőni.

a hajvasalás roncsolhatja ugyan a hajszálakat, de csak kívülről sztem. max egészségtelenebbnek tűnhet tőle a hajad, de nemhiszem h ettől nőne lassabban

2009. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ahhoz nagyon szerencsésnek kell lenni. Az enyém havi 2-2,5 centit nő, és már ez is gyors szerintem. Szerencsés vagyok.
2009. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
10 centi szerintem is sok 3 hónap alatt max 6-7 centi még szerintem lehetséges mivel az én hajam is 2 centit nő havonta. Ha lassabban is nő a hajad mostanában az biztos nem a hajvasalotól van. Lehet venni szépségkapszulát amitől gyorsabban nő a hajad ,egy próbát megér. Amúgy meg az a fő ,hogy ápolt legyen nem az ,hogy hosszú. Ha valakinek mégis igy alakult az nagyon szerencsés.
2009. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valasozkat. Kicsit elkeseredtem, amugy gondoltam, hogy nem lehetseges ez sajnos:(.Azert remelem szemmel lathatolag megis fog noni par cm-t.
2009. jún. 20. 19:18

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!