Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem várják meg a pasik,...

Miért nem várják meg a pasik, hogy elöbb megismerjem öket aztán feküdjek le velük?

Figyelt kérdés
Egy olyan pàrt szeretnèk aki lelkitàrsam ès melletem àll joban roszban,persze èn is mellete,elöször erröl szeretnèk megbizonyosodni,azutàn a szex.màr 2 szer jàrtam meg,hogy ilyennek tüntette fel magàt a pasi ès mire leakartam feküdni vele màr otthagyot,(2 3 honap)bennem van a hiba vagy csak igy hozza a sors?

2014. febr. 3. 19:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

van olyan nő aki megér 2-3 hónapot!


30+F

2014. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy mennyit vár a szexre, az nem egyenes bizonyitéka annak, hogy komolyan vesz e téged.

Én most is azt mondom, hogy a kapcsolatban a két ember együtt látja, hogy hogyan is állnak egymással, nem lehet ráhúzni fix időpontokat másokra.

Ti látjátok, és ti döntsétek el annak fényében, hogy milyen köztetek a viszony.


/Kövezzetek meg, két szerelmes ember elég hamar egymásnak tud esni, nem a naptárral foglalkoznak /

2014. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Moszuke.


Már ne haragudj de amit írsz az önmagában butaság.

Attól még nem gyenge puha pöc valaki mert nem képes hónapokat várni egy lányra. Ahogy írták van azért egy határ.

Az sme jó ha egy lány csak húzza húzza az időt.


persze gondolom te még 18 év körüli lehetsz,. de érett embereknél ez máshogy megy.


Kérdező! Nálatok pedig ugyszintén nem olyan biztos h csak a pasival volt a gond. Vele az volt a gond h lelépett szó nélkül.

2014. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 ASOT ***** válasza:

Dowd.


Igen, nem lehet fix időpontot ráhúzni a másikra, de van hogy az ember már egy idő után igencsak igényli vágyik rá, ezek a hetek hónapok amiket írunk ezek is csökkenhetnek 1 hétre vagy emelkedhetnek hónapokra is.


Az viszont tény amit fogalmaztál ., hogy 2 szerelmesnél más...noss igen, ez jön amikor jön :)

2014. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ASOT

Nem akartam senkit ekézni, csak sugalltam amit... ;)

Én úgy vagyok vele, hogy ha szerelem van ott nem órát néznek, ahol "járunk" ott nézik, hogy mikor,merre hány méter. A kettő nem ugyanaz.


Abba most ne menjünk bele, hogy ekkor melyik nem lódit nagyobb szerelmet egy "járáskor". khm...

2014. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 ASOT ***** válasza:

igen, de ez csak szerelmeseknél igaz :)

ami persze mindenkinek jó lenne ha így lenne...dehát nincs mindenkinél így.

2014. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen :)
2014. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!