Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem várják meg a pasik,...

Miért nem várják meg a pasik, hogy elöbb megismerjem öket aztán feküdjek le velük?

Figyelt kérdés
Egy olyan pàrt szeretnèk aki lelkitàrsam ès melletem àll joban roszban,persze èn is mellete,elöször erröl szeretnèk megbizonyosodni,azutàn a szex.màr 2 szer jàrtam meg,hogy ilyennek tüntette fel magàt a pasi ès mire leakartam feküdni vele màr otthagyot,(2 3 honap)bennem van a hiba vagy csak igy hozza a sors?

2014. febr. 3. 19:26
1 2
 1/17 LazyJones ***** válasza:
Csak így hozza a sors. Én pasiként találkoztam rengeteg olyan csajjal, hogy 2 hét(!) alatt ha nem volt szex, mentek világgá.
2014. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Hát ha normálisat választanál és nem csak! külső alapján döntenél,akkor többre jutnál az biztos. :)
2014. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mert meglátják az írásodat, és onnantól nem várnak tőled túl sokat.
2014. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#2

honnan veszed hogy a külsőre megy? én is mondhatnám neked hogy te meg ronda vagy és csak olyan csajokat akarsz akik jól néznek ki

ásd el magad 17f

2014. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 ASOT ***** válasza:

Hány éves vagy?

Mert egyébként 2-3 hónapot én már nem várnék senkire az tuti legyen bármilyen meghitt az a kapcsolat meg csodálatos a lány.

Azért mindenkinél van egy határ.

2014. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2-3 hónapot én sem várnék így 20 éves fejjel, de ha 16 vagy, akkor megérthető
2014. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az életkorodtól függ. Amennyiben 20 felett vagy, esetleg a srác 25 felett akkor már nem szoktak 2-3 hónapot várni.

És ilyen pasit nem igen lehet találni. Van barát/barátnő akik lelki társ és van párod akit szeretsz.

2014. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#5 Minden lány a külsőre megy, csak van akinek szerencséje van, és van akinek nincs.
2014. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Moszuke ***** válasza:
100%

hát elég nagy baj és fogom a fejem, hogy 2-3hónap várakozás soknak számít a szemetekben..

azért nem várják meg, hogy a lány is készen álljon érzelmileg, mert türelmetlen, érzelmileg visszamaradott, akaratgyenge puhap_csök.

2014. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!