Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy megismerjem...

Mit tegyek, hogy megismerjem közelebbről?

Figyelt kérdés
2 és fél, 3 évvel idősebb nálam. Egy iskolába járunk. Minden nap egy busszal megyünk, illetve jövünk a suliból. Bejelöltem facebbookon és vissza is jelölt. Rengeteg közös ismerősünk van,de még nem beszéltünk. Mindig közel ül hozzám a buszon. Még mielőtt valaki, azt mondaná,hogy üljek le mellé, nem lehet,mivel minden nap a barátnőmmel ülök, és képes lenne megharagudni rám,ha máshova ülnék le. :/ Mit tegyek? Meg szeretném ismerni ezt a fiút.
2013. okt. 17. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán elkezdhetnél vele beszélgetni.
2013. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hogy??? Nem vagyok egy kezdeményező típus :/ Valahogy rá kéne szedni,hogy ő kezdje a beszélgetést. :D Vagy ha a társaságomban lévő emberek ismernék, még könnyebb is lenne... :)
2013. okt. 17. 11:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg állandóan társaságban van. Ahol mindenki idősebb nálam 1-2-3 évvel. :(
2013. okt. 17. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Írj rá facebook on ha jelölt és ismerősöd írj rá =)


Vagy nézd meg a képeit hát ha van ami érdekel és kezd el beszélgetni vele róla pl kutya vagy pocok vagy görény vagy kinek milyen állata van ....


de ha megvannak a képei nem lesz nehéz témát találni =)

2013. okt. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szeret konditerembe járni. :) Én annyira nem vagyok egy erősítő típus :P Én táncolok. Nagyon mást, nem vettem észre,amiről beszélhetnénk. :/
2013. okt. 17. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!