Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez tényleg így megy? Vállalnom...

Ez tényleg így megy? Vállalnom kell a sorozatos beégést, hogy egyszer legyen barátnőm?

Figyelt kérdés
Mások így csinálják? Folyamatosan kapják a pofonokat és teszem azt, 50-szerre egy lány elfogadja a közeledését?
2014. jan. 25. 01:11
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

" én amúgy nem szidtam senkit, csak kiakadok, mert hidd el, hogy nem jó látni a nőknek a magukba roskadt, depis pasikat :( ha látok egy ilyet az az első gondolatom, hogy védené meg a párját, hogy adna neki biztonságot, amikor kizárólag a saját vélt vagy valós szánalmasságával van elfoglalva o.O

"


Elhiszem, hogy nem jó látni. De a pasiknak sem jó. Sok minden van a világban, amit nem jó látni. És egyetértek a kérdezővel abban, hogy igen, a nőknek ugyanannyira feladata ez. A nőnek pont ugyanannyira meg kell védenie a férfit, mint fordítva. A megoldás szerintem nem a szörnyülködés, hanem a segítés :)

2014. jan. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
uh utolsó bocsi, de szerintem nekem nőként nem feladatom megvédeni a pasit. senki sem járna jól vele, hidd el. nekem, mint nő az otthon és a háttér megteremtése a feladatom. a biztonságot ehhez a férfi szolgáltatja és most nem az anyagi dolgokra gondoltam. egy nőnek biztonságban kell éreznie magát a pasi mellett
2014. jan. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

ahh olyat h egy nő segit hol látsz te :DD

hajléktalanoknak vagy kéregető embernek láttál te hogy pénzt vagy valamit adott volna pl valami fiatalabb forma csaj, vagy átkisér az úton egy öreget, átadja a helyét a buszon...persze vannak itt is kivételek, de többségében férfiak segitenek, igaz elkanyarodtam a tárgytól ezzel bocsika :)

2014. jan. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
59%

Hogy többségében a férfiak adják át a helyet a buszon, meg adnak aprót a hajléktalanoknak?:D Ezen jót röhögtem. Engem például állandóan majdnem fellöknek a "férfiak" a buszmegállóban, annyira sietnek felnyomulni a buszra, hogy ülőhelyük legyen. Ha beáll melléjük egy idős, rozoga néni/bácsi, akkor ugyanúgy fordítják a képüket az ablak felé, ahogy ez manapság oly nagy divat mindkét nem körében. Nyilván én abból tudok csak kiindulni, amit tapasztalok. 3 éves budapesti pályafutásom alatt láttam kb 5 olyan esetet, hogy férfi adta volna át a helyét. Pedig bkv-zok eleget. Vannak segítőkész emberek férfiak és nők között is, de ma ez egyáltalán nem olyan gyakori. Sem a férfiak, sem a nők körében. Nekem volt anno gyerekszobám, úgyhogy én átadom a helyem ha úgy van (mosolyogva), kérni sem kell. Pénzt azt nem adok a hajléktalanoknak, ugyanis nekem sincs mostanában.

A nők segíteni? Jaj nem, mi soha, nálunk ez nagyon ritka. Azt viszont ilyenkor ne felejtsd el, hogy sokan vannak közülünk, aki hivatásának választja, hogy másokon segítsen így vagy úgy (ápolónő például).

Na jó reggelt mindenkinek:D

Az olyan srácokból meg nem az fogja előhozni a férfiállatot, hogy egy lány nekiáll babusgatni őket sajnálatból. Komoly, valamit is érő segítségre maximum pszichológustól számíthattok. De akadnak olyan nők is, akik kifejezetten kedvelik az elesett pasikat, azokat jobban lehet irányítani, akár elnyomni.

2014. jan. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Ha már 50 nő elutasított, valószínűleg csúnya vagy, és nem érdemes tovább próbálkoznod.
2014. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Nem kell bevallalnod a beegest, inkabb azt kellene bevallalni,hogy az eddigi modszered nem mukodik, szoval vagy valtoztatsz magadon! ( a vilagot ugyse tudod megvaltoztatni) es a hozzaallasodon, meg a taktikadon, vagy inkabb abbahagyod a csajozast.
2014. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!