Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez tényleg így megy? Vállalnom...

Ez tényleg így megy? Vállalnom kell a sorozatos beégést, hogy egyszer legyen barátnőm?

Figyelt kérdés
Mások így csinálják? Folyamatosan kapják a pofonokat és teszem azt, 50-szerre egy lány elfogadja a közeledését?
2014. jan. 25. 01:11
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

azaz küldjed a halálba szerencsétlent :D

meg te is milyen nő lehetsz ha téged koptatnak le, mert egy pasinál azt mondom oks tette a dolgát, harcban esett el, ha még 50x-szer is :)

2014. jan. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:

hát én ilyen vagyok :D

nem mindenki koptat le és én sem koptatok le mindenkit, ne aggódj

2014. jan. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

egyreszt milyen beeges? jo anno volt 1-2 amit te annak veszel, en meg pont lesz,rtam reszegen.

az h 1 csaj odajon, se biztos h nyert ugy, hisz lehet nagyon kulonboztok.


amugy meg mersz szolalni lanyok elott?

2014. jan. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
53%

amúgy mi bajotok van?

menjen oda a csaj a pasihoz és szívjon? ha odamegy, akkor meg gáz?

most akkor mi van?

nektek aztán semmi sem jó:D

2014. jan. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

"5-ös vagyok. de én nem hisztizek, mint a kislányok ellentétben sok "férfival"

ezt gondoljátok végig...

"


Végig gondoltam. És baromság. Számtalanszor hisztiztem én is. Van olyan hogy az ember padlón van. A sok elutasításon nem olyan könnyű magad végigverekedni, mint azt te hiszed. Nincs lényeges különbség a nemek között. Mindenkinél vannak nehézségek, amin előbb utóbb túlteszi magát.


Nem 1, nem 2 csaj utasított már el engem is, meg én is 1-2-t. Ilyen az élet. Szabad emiatt hisztizni? Igen, mindenkinek szíve joga. Sok mindenre nem megy vele, de miért zavar? A pasiknak is szabad, vagy nem?

2014. jan. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy a pasik behisztiznek és utána arra a következtetésre jutnak, hogy feladják. ettől megyek a falnak...

nem kell évekig hisztizni meg magatokba roskadni.

dühöng ki magad és utána harcra fel!

2014. jan. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

# 12 jah persze eltudom képzelni hogy kiket nem koptatsz le chh

# 14 csak tudod olyan a legjobb adonisz külsejű pasihoz mész oda akkor ne is csodálkozz ha megszivod

2014. jan. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

úú, utolsó! ha látnád milyen pasikhoz megyek oda!

kifejezetten a mások által rondának tartott pasikhoz vonzódom! nem viccelek.

:D

egyszerűen csak nem tetszem nekik vagy mit tudom én. van ilyen. most fojtsam magam vízbe?

2014. jan. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

13-as!


Idegenlányok előtt nagyon nehezek tudok megszólalni és megnyílni. Ha már van egy kis ismeretségi alapunk, akkor már viszonylag rendben megy a dolog, de amíg nem jutok át ezen a holtponton iszonyatosan nehéz. Megfelelő körülmények kellenek hozzá, ami nálam ilyen évi 2-3 alkalom kb.

2014. jan. 25. 01:51
 20/36 A kérdező kommentje:
És ügye a 2-3 alkalom nagyon kevés, szóval itt évekbe is telhet, mire végre " ráhibázok " a megfelelő lányra.
2014. jan. 25. 01:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!