Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez tényleg így megy? Vállalnom...

Ez tényleg így megy? Vállalnom kell a sorozatos beégést, hogy egyszer legyen barátnőm?

Figyelt kérdés
Mások így csinálják? Folyamatosan kapják a pofonokat és teszem azt, 50-szerre egy lány elfogadja a közeledését?
2014. jan. 25. 01:11
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
68%

"az a baj, hogy a pasik behisztiznek és utána arra a következtetésre jutnak, hogy feladják. ettől megyek a falnak...

nem kell évekig hisztizni meg magatokba roskadni.

dühöng ki magad és utána harcra fel!

"


Egyetértek veled abban, hogy ez nem ideális. De szerintem baromság emiatt az illetőt vádolni. Megváltozott a világ. Sajnos manapság a gyerekek nem találkoznak olyan sok pozitív példával, segítséggel, és a szülők egyre kevesebbet foglalkoznak velük. Helyette megy a depresszió. Szerintem ezt kéne megérteni. Segíteni nem azzal lehet, hogy szidod, hogy milyen szánalmas. Mert nem jókedvében nyomorog. Többnyire nem Ő tehet róla. Nem a levegőbe beszélek, saját tapasztalat. A nyomasztói szülői légkörből engem csak a pozitív példák menekítettek ki, és így lett barátságom kapcsolatot teremteni. De ehhez el kellett költöznöm otthonról 18 évesen. Ha nem így tettem volna akkor most is otthon depiznék a szobámban, esetleg ha jobb kedvem van maszturbálnék. És minden szidalmazó, férfiatlanozó megjegyzés csak mélyítené a sebeket.


Igen, hogy legyen barátnőd, végig kell küzdened a sorozatos beégést. Sajnos a mai világban ideális volt, ha az ember minél több szeretet és megértést kapna gyermekkorában, de ez egyre ritkábban van meg. És ezzel a hiánnyal mit kezdeni nagyon nehéz. Például nekem arról sem volt fogalmam, milyen érzés kézen fogni valakit, nem hogy csók, szerelem, szex stb. Mivel sajnos a szülői szeretetért is meg kell manapság küzdeni, nem csoda, hogy nincs meg az embereknek az érzelmi háttér ahhoz, hogy az elutasításokat feldolgozzák. Ez sajna így van, nehéz leckét ad fel manapság a társadalom. Azt javaslom kérdező, hogy a valódi pozitív példákra figyelj! És ne azokra, akik megalázni próbálnak.


20/F

2014. jan. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
* bátorságom
2014. jan. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

"mások által rondának tartott pasikhoz vonzódom"

nem hiszem el hogy azok is lekoptatnak, bocs h tapló módon kérdezek, de nem vagy te esetleg iszonyat kövér?

engem nem tartanak mások rondának de ha odajönne egy csaj beszélgetnék vele mert nem vagyok olyan mint a legtöbb flegma, beképzelt, ostoba nőszemély :D

2014. jan. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

21: ezt nagyon szépen leírtad! én amúgy nem szidtam senkit, csak kiakadok, mert hidd el, hogy nem jó látni a nőknek a magukba roskadt, depis pasikat :( ha látok egy ilyet az az első gondolatom, hogy védené meg a párját, hogy adna neki biztonságot, amikor kizárólag a saját vélt vagy valós szánalmasságával van elfoglalva o.O


23: nem vagyok kövér. amúgy nem értem ezt a kérdést? miért következik abból, hogy elutasítanak, hogy kövér vagyok? világosíts fel kérlek!

2014. jan. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

24-es!


És az eszedbe sem jut, hogy pont egy nő tudná kiragadni ebből az állapotából, és végre férfiként tudna viselkedni?

2014. jan. 25. 02:06
 26/36 anonim ***** válasza:

ismerkedni, kerdezo ismerkedni, minel tobbet beszelni, h legyen minel tobb tapsztalatod, amugy van olyan csaj akivel nem lessz kozos erdeklodes, hagyd ott, nem kell eroltetni...

sajna nem tudom neked megmondani kihez erdemes oda menni kihez nem, de ha konnyebben beszelsz, nem blokkolsz le, mar jobbak az eselyeid. hajra. ;)

2014. jan. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
hát tudod én próbáltam már férfit ebből kiragadni, de az az igazság, hogy én szeretek nevetni, programokat csinálni, jönni-menni. sajnos, akikkel én találkoztam, azok addig rinyáltak (sajnálom, nem tudok jobb szót), hogy már kezdtem én is depis lenni és úgy éreztem nekem nem lehet eléggé örülni, emiatt elkeseredtem és továbbálltam. :(
2014. jan. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

iszonyat kövér (értsd legalább 120kiló) ezen nincs mit magyaráznom hogy függ össze ha egy ilyen lány elkezdene találomra odamenni pasikhoz, bár sztem igy is akadna vki

az meg hogy magamba vagyok roskadva nem jelenti azt hogy nem tudnék megvédeni valakit (amúgy is évekig jártam küzdősportra), csak tény hogy a kisujjamat nem mozditanám egy mai nőért sem :D meg amúgysem ismerkedek, tök jó egyedül lenni :DD

2014. jan. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
nem vagyok kövér, megnyugodhatsz
2014. jan. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

en megertem 24 est, miert menne egy depihez, majd egesz nap az onsajnalatat hallgatni...

mikor van normalis aki megnevetteti stb.


nekem volt ilyen bnom, meg a legyre is feltekeny volt, 0 onertekeles, nyafogas, nyavogas... dobtam...

2014. jan. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!