Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez tényleg így megy? Vállalnom...

Ez tényleg így megy? Vállalnom kell a sorozatos beégést, hogy egyszer legyen barátnőm?

Figyelt kérdés
Mások így csinálják? Folyamatosan kapják a pofonokat és teszem azt, 50-szerre egy lány elfogadja a közeledését?
2014. jan. 25. 01:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Igy van ez sajnos barátom. Ha csak nem hozzád megy oda egy csaj.
2014. jan. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Hát igen így van. Kivéve, ha csak olyanokkal kezdesz ki, akikkel biztosan kölcsönös a vonzalom.
2014. jan. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg meg is tanulhatnál bánni velük és olvasni a jelekből.
2014. jan. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
38%
neked egy beégés a lánynak egy plusz az egójába hogy megint próbálkozott egy szerencsétlen, mekkora ász csaj vagyok...
2014. jan. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
38%
jaj ne rinyáljatok már. én nő vagyok és mindig lekoptatnak
2014. jan. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
# 5 hahaha :D a legszebb öröm a káröröm, hadd szivjanak a csajok is :D
2014. jan. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mint egy amerikai kalandor története, aki eszik egy bizonyos cserjét, és onnantól kezdve elveszti intellektusát, 23 iq ponttal kell megpróbálnia párt találnia a dzsungel közepén! Csorgó nyál, hallucinációk minden bejátszik, miután az alkaloida visszafordíthatatlan károsodást okozott az agyában, fajtársait is nehezére esik felismerni!! De mégis próbálkozik, és állhatatos marad. Ez az ő története :D
2014. jan. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
48%

5-ös vagyok. de én nem hisztizek, mint a kislányok ellentétben sok "férfival"

ezt gondoljátok végig...

2014. jan. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló!


De milyen jelekből? Soha senki nem mond semmi konkrétumot, csak benyögik ezeket a közhelyeket. Kérlek írd le, pontosan milyen jelekre kell figyelnem ?

2014. jan. 25. 01:30
 10/36 anonim ***** válasza:
85%

nőként mondom, hogy a férfiak mindent jelnek vesznek. azt is, ami nem az.

ha megtetszik egy lány, akkor menj oda. lehet ő észre sem vett! fogd fel egy kalandnak az egészet!

ha nem jössz be valakinek, az nem téged minősít és őt sem. nem tehet róla ő sem, hogy nem jössz be neki. a bunkókkal meg ne foglalkozz.

2014. jan. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!