Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet elviselni a sorozat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elviselni a sorozatos visszautasításokat?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, elég sok fiú szokott nálam kezdeményezni, állítólag jól nézek ki és semmi baj nincs velem, majd amikor én is úgy lennék vele, hogy komolyabbra fordulhatna a dolog, elfordulnak tőlem, hogy nekik ez nem fog menni. Ez már kb. az 5. ilyen alkalom, pedig eleinte odavannak értem. Már semmi önbizalmam, nullának érzem magam. Mi lehet a baj velem? 18/L
2013. dec. 24. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű, ők nem komolyabbat akarnak csak gyors szexet.
2013. dec. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mindenki?
2013. dec. 24. 00:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és hogy lehet ezt elviselni? Nos nem tűnik úgy mintha nagyon szenvednél, egyszerűen ne add olyan könnyen magad így megtudod ki gondolja komolyan és ki nem. Ja és szokj hozzá, nekünk legalább kétszer olyan nehéz normális lányt találni mint nektek normális pasit.
2013. dec. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért van ez mert a személyiséged egy nagy nulla !
2013. dec. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg csak állítólag nézel ki jól. Nem tudhatjuk. :/
2013. dec. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is rájöttem, köszi!
2013. dec. 24. 00:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Viszont bukás nélkül, nincs sikerélmény. :)
2013. dec. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha meg én kezdeményeznék, biztos elküldenél a halál f...ra. Szóval te csak ne panaszkodj, amíg még válogatni is tudsz.
2013. dec. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!