Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sorozatos beégések után, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorozatos beégések után, még mindig néz. Mit akar?

Figyelt kérdés

Van 1 srác,aki tetszik. De az elmúlt időszakban szokásomhoz hívően,mindig beégtem elötte,és már elég valószínű,hogy tudja,h tetszik nekem. Ezelött mindig "szemeztünk",de szerintem csak azért néz,mert én is Őt.

Mit csináljak?


2010. ápr. 13. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, csak én nem égtem be eddig.Próbálj beszélgetni vele és megismerni.

L18

2010. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Hát.. először is halihó :)

lehet bejön neki hogy "szerencsétlen " vagy.. meglepő de igaz. a férfiak szeretik érezni hogy "jobbak" persze nem azok xD és szerintem önelégülés neki ha a "szárnyai alá vehet".. szerintem aranyosnak tart :) de ez kortól függő !!!! hányévesek vagytok ?


19/L

2010. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15.
2010. ápr. 13. 18:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Mit takar a beégés? Bocs, csak kíváncsi vagyok :) Egyébként tetszel neki ha szemez veled, ez biztos! Csak azokkal szemezünk aki tetszik, másokkal sosem, akármilyen ronda vagy szerencsétlen is legyen az illető :D


15/f

2010. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

-amikor jön,akkor mindig tök hangosan kiabálják a nevem,és mindenki nézi

-multkor majdnem elestem elötte

meg ilyenek :D

2010. ápr. 13. 18:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi hogy megosztottad velem :D
2010. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ugyan nm.

Én köszönöm a válaszokat!

2010. ápr. 13. 18:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd évekig ezt csinálni. Egy barátnőm már 6 éve szerelmes egy fiúba, aki annyira kuka, hogy nem meri a lányt megszólítani. Pedig tudja a csaj, hogy szerelmes belé...
2010. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!