Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen bonyolultak a...

Miért ilyen bonyolultak a lányok? Ki tud elmenni ilyen gondolkodáson, vagy lehet én vettem el valahogy a kedvét? =/ :D

Figyelt kérdés
Szóval az lenne, hogy van egy lány az iskolában akit eddig nézegettem és viszonyosnak is tűnt. Majd haverom kérdezte mivan vele meg ilyenek mikor még nem is beszéltem vele de a barátnőjét kérdezte, hogy ki az a gyerek?(vagyis én, mert elvileg bejövök neki) Végülis másnap eldöntöttem, hogy odamegyek hozzá és végülis beszélgettünk meg elkértem a számát is. Másnap felhívtam lenne-e kedve eljönni valahova beülni beszélgetni vagy valami erre olyan választ kaptam, hogy szerintem nem lenne még korai meg, hogy alig ismerjük egymást..(gondoltam magamba, hogy mondtam-e olyat, hogy szeretném megkérni a kezét..) Mind1 nem akartam paraszt lenni mondom jó meg stb végülis beszélgettünk 2 hétig meg minden utána még1x megpróbáltam és megint a kifogás.. Itt már úgyvoltam jó leszarom feladtam.. Következő héten kocsival mentem suliba és mondtam neki, hogy szívesen hazavinném erre megint a kifogás.. Itt jött az, hogy jó tényleg feladtam, erre este rámír, hogy nem szeretné, hogy félre értsem, de ő csak barátkozni akarna meg stb.. Végülis, akkor is hazavihettem volna, de mind1.. Nem értem a logikát.. Szerintem nem csak én vagyok így vele.. :D Eléggé feltünő jelenség vagyok, mert mindenhol eléggé megnéznek, nem is értem annyira viszont 1 gond van, hogy nagyon válogatós vagyok.. =/

2014. jan. 24. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is barátot keresel akkor oké, de ha nem, akkor hagyd a 'csába.
2014. jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű. Vagy nem akar többet mint barátság vagy ki akar puhatolni téged hogy milyen vagy. L
2014. jan. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
igen a lányok nagyon bonyolultak,de ez igaz fordítva is,a fiúkra;) vagy meg aakr téged tapasztalni,hogy küzdesz-e érte,vagy tényleg csak barátkozni szeretne.
2014. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 LeftBehind ***** válasza:
57%
Tudod a legenda szerint egyszer egy férfi megfejtette a női logikát,de mielőtt továbbadhatta volna a tudását belehalt a röhögésbe.
2014. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
lehet h csak nem akar sulis kapcsolatot. Elég sok lány van így vele mert túl kicsi a távolság és azt nem mind bírja, szóval lehet h bejöttél neki csak nem akart tőled semmit
2014. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Küzdenék érte, ha ellehetne hívni akárhova is, de így nemlátom értelmét.. Ha meg csak barátkozni szeretne attól függetlenül eljöhetett volna akárhova, mert nem raktam volna ki 30km-el odébbra akármit is mond.. Így is rendőrök kedvence vagyok a környéken, mert ha 1 hétvégén nem állítanak meg 2x akkor egyszer se..
2014. jan. 24. 17:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazából korábban hivtad mindenki ismeri a 3 napos szabályt szerintem ő is és ezért 4 nap mulva kellett volna felhívnod így azt érezte volna hogy fontos neked most javaslom hogy egy hét mulva probáld megint addig ismerkedjetek második probálkozásra azt ajánlom hogy fogadj vele abba ha vesztesz elviszed valahova és direkt veszíts
2014. jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha neked is OK. a barátság, akkor barátkozzatok. Ha te mást akarsz akkor kár fájdítanotok egymás szívét.
2014. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én már az első lekoptatás után hagytam volna a pic$ába. Játssz a fa@$znak az elérhetetlent, ne nekem!
2014. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a tehén bonyolult állat, de én megfejtem
2014. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!