Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ilyen bonyolultak a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen bonyolultak a nők?

Figyelt kérdés

Hello .


Elsősorban értelmes normális , beszélgetni tudó nem -12-13-14-15-16-17 éves lányoknak szeretném feltenni pár kérdést a randizással kapcsolatban .

21 éves fiú aki nem ért pár dolgot .


2013. máj. 11. 18:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
10 éves már jöhetne mi, te perverz állat?
2013. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem bonyolultak,csak tudni kell velük bánni
2013. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
18 év alatt ne kérdezzgess senkitől
2013. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Tényleg bonyolultak, bár én kicsit idősebb vagyok az említett korosztálynál. :D


22l

2013. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

kérdezz mire vagy kíváncsi, de amúgy bonyolultak vagyunk de csak a pasik szemszögéből.

19L

2013. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mondd. 25
2013. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagyunk bonyolultak.:)

22l

2013. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Valójában olyan egyszerűek akár egy zokni. Csak szeretuk hangoztatni az ellenkezőjét...
2013. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Értelmes, normális, beszélgetni tudó 17 éves lány vagyok. Tudom, hogy nekem nem szólt a kérdés, de azért remélem nem baj, hogy kifejtem a véleményem:


A csávók számára azért tűnhetünk bonyolultnak, mert egy lánynak általában jobb a memóriája, ami az érzelmi dolgokat illeti. Nehezebben felejtik el, ha akaratlanul is, de megbántod őket.

Minden kisebb dolog mögé kitalálunk valamit, ez általában egy negatív történet. Majd ezen szééépen felhúzzuk magunkat. ^^" Mindig minden közt összefüggéseket keresünk. (úgy utálok ilyen lenni, te jó ég ://)


Jah, és a társadalom miatt is (szerintem) a legtöbben úgy gondolják, hogy jelezgetniük, célozgatniuk kell, és majd a pasi mondja ki egyenesen, hogy mi a helyzet. Persze a jeleket gyakran nem veszitek. :D

2013. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azért az gáz, ha a teremtés koronája nem érti a nőt! Nem ő az okosabb?
2013. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!