Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiatal, főleg tini lányok...

A fiatal, főleg tini lányok miért ilyen bonyolultak és kegyetlenek?

Figyelt kérdés
Valamelyik rondának nevez, másik cukinak, harmadik helyesnek, negyedik nyominak. Valakinek tetszem képem, de élőben rondának tart, valakinek képem nem jövök be, de élőben helyesnek lát. Én már agybajt kapok a csajoktól. Meg rendes lányt találni, hát kész művészet, mindenfelé szívtelen, agyatlan, felszínes lányok vannak és hiába szépek nekem nem kellenek, de mivel nem ismerem őket előre, így bepróbálkozom náluk, ők meg elszállnak, mert hú, egy fiú bepróbálkozott náluk, akkor biztos istennők, közben meg nem is, csak reméltem, hogy jellemre megszerethetem őket. Nekem a külső önmagában kevés, de hát már utána hiába is mondom, ők már boldogak, mert egy újabb szerencsétlen srác próbálkozott be kegyetlen, szívtelen, felszínes fajtájúknál. A legrosszabb, hogy külsőtől függetlenül mindegyik típusban találtam ilye lányokat. Úgy látszik sehol sincs olyan lány, aki nekem megfelelne jellemre és ne lenne elhízva.
2013. júl. 18. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem azok. Csak össze vissza kavarnak, hogy kavaros legyen unalmas életük.
2013. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mindenkinek a tökéletes kell
2013. júl. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt ugyanígy el lehet mondani a tinifiúkról is.:)
2013. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Bonyolultak? :DDDD Te még szopni fogol az életben nagyon csúnyán, komám.
2013. júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért? ***** tini vagyok, de én sosem csináltam ilyet senkivel. Ha tetszik képen, akkor élőben is, ha meg nem, akkor élőben se. Mindig is őszinte voltam mindenkivel minden téren. Ha írt pl Facebookon, de én nem akartam vele két percnyi ismeretség után járni, akkor azt is megmondtam. Kosaraztam már ki embereket, de igyekeztem mindig a lehető legkevésbé megbántani őket. Nem vagyok kövér, meg ilyesmi... :P De nem tartom magam kegyetlen ***** *****nak (mondjuk nem is vagyok) aki azt élvezni, ha bepróbálkozik nála egy srác, ő meg lealázhatja. Szóval nem minden lány ilyen, keresgélni kell. ;) Írj privit. :)
2013. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy dolog biztos:a negyediknek teljesen igaza van!
2013. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

Mmint a 4.csajnak aki nyominak nevez. Te sem vagy felszínes: "Úgy látszik sehol sincs

olyan lány, aki nekem megfelelne jellemre és ne

lenne elhízva."

ennyit rólad,fulladj bele az önsajnálatba!

2013. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

AZ elhízás alázatra tanít ezért kedvesebbek a dagi csajok. :D

Keress egy duci csajt. Én ismertem pár isteni kis édes csajt aki nem volt vékony. :D


Amúgy meg mit vársz gyerekektől? :D Éretlenek még majdnem mind.

Bár ez a probléma nekem új, mert az osztályomban volt jópár értelmes rendes csaj csak én voltam túl nyomi hogy kezdtem volna valamit velük. Mai fejjel visszamenve én lennék a legmenőbb csávó akiért döglenek a csajok. :D A tapasztalatot és az értelmet nem tinikorban adják sajna. Pedig akkor kéne a legjobban. :D

30F

2013. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!