Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, fiúk mit szóltok...

Lányok, fiúk mit szóltok ehhez? Miért ilyen bonyolultak a lányok?

Figyelt kérdés

Én egy ronda srác vagyok, úgy értem tényleg, lányok csúfoltak már ki stb.

Nem felelek meg arcra, testtömegre és magasságra a lányok ízlésének. Így kénytelen vagyok neten próbálkozni, természetesen is itt elutasít a képeimet látva a legtöbb lány, aki mégsem, az meg nem esetem, de randiztam eddig 3 lánnyal és kettőt megcsókoltam, egy ellenkezett. Szóval ocsmány vagyok mégis csókolóznak velem a lányok, nem értem miért. Valaki meg tudná magyarázni ezt?


2013. aug. 23. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem te vagy a bonyolult...
2013. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ergo akkor egy lány csókolózott veled, nem "lányok" :D


Amúgy én is csókolóztam már olyan pasival aki nem is igazán tetszett, igaz kicsit túl voltam töltve...(szex nem volt) :D

2013. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem minden lány bonyolult!! küldj egy képet lécci :)
2013. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert a nő az bonyolult. Azt tudjuk eddig, hogy az agyuk nem a logika alapján működik, mint a férfiaké. Am lehet hogy a belsőd tetszett meg nekik.
2013. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nók bonyolultak na ne vicelj jó
2013. aug. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez hogy ronda olyan relatív, most annak a 2 -3 lánynak akivel randiztál csak nem voltál annyira visszataszító.

meg mi az hogy bonyolult ez is viszonyítás kérdése, meg hogy mennyire ismerted meg a másikat.

én például olyan egyszerű vagyok, hogy hozzám képest a százas szög integrált áramkör.

2013. aug. 24. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!