Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szóltok ehhez?

Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Majdnem 22 voltam, amikor már nem bírtam tovább, lelkileg és testi is nagyon megviselt, hogy a lányoknak nem kellek és nem jött össze akkoriban még semmis em egy lánnyal, se kézfogás, se csók, se szex. Elmentem hát egy csodálatos napon egy kedves, huncut egyetemista csajhoz, aki kezdőkén tűzte az ipart, de mégis tapasztalt votl és bevezetett a szexbe. Aztán fura mód alig egy hónapra rá egy buliban részegen lesmároltam egy csajt, aki először ellenkezett, de végül nagyon sokáig egymás ajkain csüngtünk. Rá ismét pár hónapra egy újabb buliban szintén részegen újabb tini csajjal smároltam. Nem volt egyik láyn sem szép, bár az egyik legalább nem volt kövér, tster elment, részegen persze semmit sem láttam csak, hogy valami lánnyal smárolok. Megint eltelt pár hónap és egy kiscsajjal végre össejött egy randi, a randi után ő maga kérte, hogy jó lenne talizni máskor is, aztán második randin csók is megvolt, harmadikon már petting is. Ha lett volna negyedik szerintem szex is megl ett volna. De a lényeg, hogy ronda fiúkét midngi csak ronda lányoknál voltak sikereim, rájöttem, hogy az a prosit volt életem legszebb nője, akivel volt kalandom és rájöttem, hogy a lányok sosem képesek lejjebb adni az igényeiket, ők nekik csak a helyes vagy pénzes fiúk a vonzóak. A prosti kalandom óta lassan két év eltelt már, és ha belegondolok akár a városban, akár a neten kezdeméyneztem lányoknál 99%-ban ezeket kaptam a pofámba a csodálatos, szeretnivaló lányoktól:

fúj, de ronda vagy

mekkora orrod van már, úristen

kopjál le te csúfság

ronda vagy

ronda vagy

ronda vagy

ronda vagy

ronda vagy

ronda vagy

csak úgy szó nélkül tiltott randi után, gondolom ő is a ronda vagy szöveget nyomatta volna rám, ha lett volna bátorssága, de gyáva volt... :)

ronda vagy

nyomi vagy

ronda vay(tiltott a csaj)

rond avagy(törölt ismerősei közlül)

ronda vagy

azt hittem helyesebb vagy

ronda vagy

és ez még sokszor, úgy látom a lányok imádják a fiúkra azt mondani, hogy ronda vagy.

Mindezek után életem legzsebb döntéséenk tartom, hogy elmentem egy prostihoz és volt egy csodás élményben részem egy csodás lánnyal, aki nem csak szép volt, hanem kedves is és mindent megtett, hogy nekem jó legyen, igaz barátnő feeling megvolt és még csak nem is volt sok pénzbe, ha utánaszámolook, hogy a sok csajozás, amiért ugye nekem be kellett utaznom a megyeszékhelyre, hogy mennyi időbe volt nekem ájrni av árost láynokat keresgélve, arról nem is beszélve hogy vennem kellett kaját is a több órás csajozásra. A csajozás egy drága mulatás és a lányok úgysem értékelik semmire sem az átlagos vagy ronda testi adottságú fiúkat, nekik tényleg érdemesebb prostizni én csak ajánlanti tudom, mert egy prostinak nagyobb szíve van, mint a mai fiatal lányoknak, akiknek csak a külső számít meg a vagyon és a kocsika.


2013. júl. 28. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehhez megis mit kene Szolnom!???
2013. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A prostituált is csak addig szeret ameddig van pénzed
2013. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mit szóljak hozzá, voltam prostinál, de a tudat elég szar hogy ő meg kb nem utasit vissza senkit.
2013. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tanulság? Ronda vagy!

Szerintem menj és keseregj máshol, mint hogy itt megvesd a teljes női nemet. Ilyen keserű lélekkel sehogy nem lehetsz szép...

2013. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Gratulálok..-.- de hogy idézzelek: "egyik csaj se volt szép de legalább kövérek nem voltak" akkor mégis most miről beszélünk? Te is ezt csinálod ja és amugy nem minden lány ilyen csak hogy megnyugtassalak
2013. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!