Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a bloghoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a bloghoz? :O Lent belinkeltem

Figyelt kérdés

[link]


Most találtam ezt a blogot, és egyszerűen nem tudok túl jutni rajta, hogy mit gondol magáról ez a csaj.

Tudom, hogy tele van ilyen mindenkivelsz*xelek cuccokkal a net, de szerintem nagyon felháborító... nem is tudom rendesen kifejezni magam :/ '-,-

Ti mit gondoltok róla? Egyáltalán szerintetek ezek tényleg megtörténtek? Főleg mivel k*rva ritkán ír, mintha ki kéne találnia az új sztorikat....

16/L


2013. jún. 17. 23:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

Miért foglalkozol vele? irigy vagy rá vagy csak baztat h neked nem megy blogod

nem értelek

inkább törődj fontosabb dolgokkal :) keress te is nyári munkát mert qrvára nem kapod meg az érettségidet

2013. jún. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Remélem te nem a hitgyülis 16 éves lány vagy, mert akkor mindegy mit írunk :D

Amúgy meg, nem teljesen tök mindegy? A te életedet ez befolyásolja? Nehezíti bármiben is a boldogulásodat a párkapcsolatok világában? Gondolom nem. Akkor meg mit foglalkozol vele?

24N

2013. jún. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem, nem... nem vagyok 16 éves hitgyülis lány, semmi bajom nincs a sz*xel, de sztem nem normális ha valaki minden bokorban más sráccal csinálja és ezt még büszkén ki is írja az internetre....
2013. jún. 17. 23:43
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem bîrtam végigolvasni 1 cikket sem.

Lehet hogy a téma érdekes, de bénán fogalmaz(ol?) és nem köt le az egész emlatt.

2013. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, azt hittem már csak én emlékszem a hitgyülisre, de ezek szerint nem.
2013. jún. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Am kedves első kommentelő... mi köze van a nyári munkának (amim egyébként van) az érettségimhez?
2013. jún. 17. 23:51
 7/21 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, hihetetlen, hogy egyeseknek nincs jobb dolguk az elcseszett életükben, mint másokkal foglalkozni. Elég szomorú, hogy valaki ezt már tizenéves korában elkezdi gyakorolni. Erről ír, és? Ki nem szarja le? Tudod, senki sem kötelez arra, hogy olvasd azt a blogot. Fogd szépen az ablak sarkában az X gombot, és zárd be. Probléma megoldva.


(off: hát hogy a viharba lehetne elfelejteni a hitgyülis lánykát? :D elképesztő tanúbizonyság ő az emberi hülyeség mérhetetlenségéről. még mindig osztja az észt a kérdésénél egyébként. :))

24N

2013. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Másik oldalról viszont mindenkinek megvan a joga, hogy véleményt formáljon valamiről.


Én is lesz*rom ezt, de attól még a kérdés kiírója azt mondhat amit akar.

2013. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

khm

ha nem dolgozod le 3 év alatt az 50 óra ingyen közmunkát nem kapod meg az érettségit

új törvény

nos naplót kell vezetni és ez a bizonyítványodra lesz ráírva lepecsételve stb

www.kozossegi.ofi.hu

intézmények és egyéb segítségek

2013. jún. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Egyszerűen csak annyi, h én ezt nem találom jónak. És kíváncsi voltam mások véleményére... Nem tudom, hogy ezért most mért kell így kiosztani, de mind1... Nem tudom mióta nem lehet véleményem és kérhetem ki másokét...


Az első kommentelőnek meg továbbra is, köszönöm a segítséget, de valahogy nem érzem idetartozónak ezt a dolgot.

2013. jún. 18. 00:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!