Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a bloghoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a bloghoz? :O Lent belinkeltem

Figyelt kérdés

[link]


Most találtam ezt a blogot, és egyszerűen nem tudok túl jutni rajta, hogy mit gondol magáról ez a csaj.

Tudom, hogy tele van ilyen mindenkivelsz*xelek cuccokkal a net, de szerintem nagyon felháborító... nem is tudom rendesen kifejezni magam :/ '-,-

Ti mit gondoltok róla? Egyáltalán szerintetek ezek tényleg megtörténtek? Főleg mivel k*rva ritkán ír, mintha ki kéne találnia az új sztorikat....

16/L


2013. jún. 17. 23:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

csak mivel egyidős vagy velem és nem akarom h sz*rul járt na meg ilyen kicsinyes dolgokkal foglalkozol

vvannak ennél keményebb bajok

2013. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Senki nem írta, hogy nem mondhatod el a véleményed. Mondd. De ez nem változtat azon, hogy jó magyar mentalitás szerint más dolgával foglalkozol. Ha csak fele annyian vetnének annyi energiát a saját életükbe, mint amennyit másokéval cseszekednek, már egy sokkal jobb világban élnénk. Persze, másra nyilván könnyebb ujjal mutogatni, mint a saját házunk portáján sepregetni.

24N

2013. jún. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
#7 azt hittem azt a kérdést már régen törölték
2013. jún. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Kedves Sünii... ha vannak keményebb dolgok, akkor neked miért az a legfontosabb h engem cseszegess, amiért nem velük foglalkozom.

24/N te pedig pont ugyanazt csinálod, amit rólam elmondtál. Én feltettem egy egyszerű kérdést és te elítélsz miatta.

2013. jún. 18. 00:18
 15/21 anonim ***** válasza:

Fikarcnyi elítélés sem volt a mondandómban. Csupán tényközlés volt. Hogy nem látod köztük a különbséget, az már nem az én gondom :)

24N

2013. jún. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
de a ténynek, amit közöltél semmi köze sincs ahhoz amit én kérdeztem...
2013. jún. 18. 00:42
 17/21 anonim ***** válasza:

Az a baj, az összes válaszoló nem lát tovább az orránál. Most azt írjátok, ez az oldal, amit a kérdező linkelt, ez a tökély. mert ez jön le. kicsit szerintem gondoljátok át. Ennyivel mindenki fogja be a száját és senki ne szóljon egy szót se, és mindenki foglalkozzon a saját dolgával?

Na mindegy. Érdekes, hogy egy 16 éves lánynak van csak annyi esze, hogy józanul meg tudjon ítélni dolgokat és van saját véleménye, nem az, amit az emberek 99%-a hangoztat.

2013. jún. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

én csak h mondjam

nem akarom h elkallódjon minden hamár 15 év alattiak kegyetlen tirpák ostoba szerencsétlenségek

valamennyire azért mi mint utolsó normális (valamennyire) generáció törődjünk a mostani helyzetekkel

2013. jún. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mi a bajotok a kérdezővel? teljesen normális kérdést tett fel. mindenki rajta vezeti le a feszültséget, vagy mégis mi ez? mert igaza van a kérdezőnek.
2013. jún. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Sünii, akkor törődj elsősorban azzal, h megtanuld központozás fogalmát, mert neked így, tényleg nem lesz érettségid...

Az utóbbi 2 válaszolónak pedig köszönöm :)

2013. jún. 18. 07:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!