Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mitévő legyek ezek után?...

Mitévő legyek ezek után? Keressem még? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Péntek délután volt az első találkozónk egy helyes lánnyal akivel 4 órán keresztül jól elbeszélgettünk, sokat nevettünk és ugyan komolyabb dolog nem történt de úgy váltunk el, hogy mindketten jól éreztük magunkat és a továbbiakat megbeszéljük. Később, estefelé küldtem neki egy rövid sms-t amiben leírtam, hogy remek volt a délután, jól éreztem magam és remélem hamarosan folytatjuk amire kedvesen válaszolt és azt írta ő is hasonlóan érez. Mivel a hétvégém igen sűrűre sikerült és ő is mesélte, hogy sok dolga lesz így gondoltam vasárnap a délutáni órákban keresem majd. Mivel konkrét mondani valóm nem volt, csak jelezni szerettem volna felé, hogy gondolok rá és nem felejtettem el és az a "szokás" alakult ki, hogy facebookon váltunk üzeneteket egymással így ott írtam neki, hogy remélem jó volt a hétvégéje és ha gondolja a következő héten csinálhatnánk valami közös programot. Reméltem, hogy ha nem is azonnal, de visszajelez és benne lesz a következő találkozóban és mivel csak a jövő hét második felében érnénk rá mindketten, gondoltam holnap vagy szerdán felhívom és úgy egyeztetjük a részleteket, mivel akkor már van valami konkrét mondanivalóm is a telefonban. Sajnos tegnap délután óta semmi reakció nincs részéről. Az üzenetet nem olvasta el így lehet nem volt tegnap óta gépközelben, de nem tudom mit tegyek. Hívogatni, sms-el bombázni nem szeretném mert lehet tényleg csak más dolga van és lehet később válaszol, de lehet valami oknál fogva hirtelen meggondolta magát és szándékosan kerül. Jó ötlet az ha a holnapi napot még megvárom és ha nincs változás akkor valamikor napközben felhívom őt?
2014. jan. 20. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2014. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp várd meg míg visszajelez, és ha mégse tenné akkor valószínűleg nem akar folytatást. Elvgére ha valaki tetszik alig várjuk, hogy írjon, keressen. És ha visszajelezett, akkor szerdán hívd fel
2014. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az eredeti elképzelésem ezt volt, hogyha pozitívan reagál az üzenetemre akkor hívom majd és kitaláljuk, hogy melyik nap hozzuk össze a találkozót, úgyis kedd-szerdán már közelebb lesz a hét második fele. Olyan nem létezik ugye, hogy facebookon nem megy át az üzenet a másik félnek? Nincs kiírva, hogy 'seen' tehát vagy nem volt még gépnél tegnap óta ami elég furcsa, vagy volt de nem nyitja meg az üzenetem, vagy ha megtörténhet ilyen akkor nem ment át amit küldtem. Teljesen magam alatt vagyok annyira bánt ez az egész :/
2014. jan. 20. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát srác nem tudom mit csinálj. Ha nagyon nem bírod, akkor hívd fel vagy hasonló CSAK ÉRD EL! Tudnod kell, mert utána könnyebben megemészted, aztán lehet jól is lesz belőle:)

Bár az is elképzelhető, csak h ostobának fogod magad érezni...(én hallani akarnám tőle)

2014. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!