Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha 1 hónapja ismertem meg a...

Ha 1 hónapja ismertem meg a srácot és különböző elfoglaltságaink miatt kb 2x tudtunk találkozni, megírjam neki, h döntsön végre merre lép v csak tűnjek el és ne keressem?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azért legyél tisztességes, és szólj neki.
2013. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát ne így, de rákérdezhetsz úgy hogy mit is akar kettőtök kapcsolatával.
2013. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Te komolyan ilyen bunkó vagy?

Ha nem hajt rád rögtön akkor szó nélkül eltűnsz a francba?


Jézus.

2013. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ha meg mindig én keresem az meg nyomulás..
2013. nov. 25. 21:18
 5/16 ASOT ***** válasza:

Te is Ő is elfoglaltak voltatok azt mondod!

Szóval kerested te is őt? Nem csak ő téged?

Miért nem kérded meg h mikor találkoztok.

A ti korotokban még van ahol az a 2 meg is érthető.

istenem segíts...

2013. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igazából szinte csak én kerestem...mindig jött a kifogás h éppen hol dolgozik, meg milyen bulira hivatalos másik városban..oké én megértem, nekem is csomó dolgom van..kedveljük egymsát, meg is mondta nekem, hogy mennyire, de ez egy ilyen időszak..de ha anynira kedvel néha fel is hívhatna nem? ha érdekelném találna rá módot h legalább beszélgessünk...amikor megmondtam, hogy ebből így nem hiszem h komoly lenne, ő szabadkozott, h szeretne jobban megsimerni és akkor komolyabbra is vehetnénk..a kérdés csak h MIKOR??? ezt h mondjam emg neki h ne tűnjek egy erőszakos sunának? (már bocsánat a kifejezésért)
2013. nov. 25. 21:23
 7/16 ASOT ***** válasza:
Szóval dolgozik akkor nem kis csitrik vagytok, noss akkor légy korrekt és érett. Mond ezt el neki.
2013. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
jah nekem meg vizsgaidőszak következik..de hogy mondjam meg? nem akarom magamat ráerőltetni..nyilván kedvel mert akkor nem hívna el moziba meg kül programokra..de kb az van h elhív, utána meg nem tudja h mikor, meg uccso percben lemondja..én nem szoktam problémázni azon ha az első lépést meg kell tennem..de fussak valaki után akit még nem is ismerek igazán csak anynit tudok h tetszik..ez nem túlzás kicsit??
2013. nov. 25. 21:29
 9/16 anonim ***** válasza:
Hogy jutott egyáltalán eszedbe a 2. verzió? Jézusom...
2013. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 ASOT ***** válasza:

Nem! Nem túlzás nem tinik vagytok már igaz?

Megvan engedve h rákérdezz. Légy határozott nő, ne pedig egy fruska mihaszna.

2013. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!