Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit írjak neki? Nem tudunk...

Mit írjak neki? Nem tudunk élőben találkozni, mivel nem igazán tudom, hogy merre lakik, mikor végez a suliban és merre szokott menni. El hívnám valahova, élőben nagy dumás vagyok, a facebook viszont nem az én világom. Mit Tennétek a helyemben? 14/F

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, egyszer találkoztunk, de nem ketten voltunk, hanem haverokkal. Ti mit írnátok neki, hogyha az a cél, hogy találkozzatok?

2013. nov. 22. 21:43
1 2
 1/12 Bisztriz válasza:
Hát én azt választanám hogy, irogatnék egy kicsit megpróbálnám fb-n fűzni de ha nem ez a te világod akkor kicsit nehezebb lesz mert el kéne hívnod valamilyen buliba, moziba, bármilyen helyre ahol szórakozni lehet és ha attól félsz hogy, rögtön arra utalsz hogy, tetszik neked akkor megijedhet akkor hívd el pár spanodat és őket is beavathatod a dologba így talán egyszerűbb a maga módján.
2013. nov. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, van egy haverom, aki az ő osztálytársa, megkérdezem tőle, hogy mikor szokott végezni, merre megy haza mert nem egy suliba járunk és megvárom, de ugy teszek, mintha arra mentem volna magamtól is. Ez jó ötlet?
2013. nov. 24. 10:04
 3/12 Költőnő? ***** válasza:
kezdetnek nem rossz
2013. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jó ötlet! Légy ügyes.: D Am nem kell erőltetni ezt a facebookot..a flörtölés izgalmait elveszi teljesen.
2013. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
közben kiderült, hogy a haveromnak is tetszik. mit írjak neki? még nem beszéltünk, ezért nem tudom, hogy mit kéne írni.
2013. dec. 4. 21:39
 6/12 Költőnő? ***** válasza:
hát ezt mképp beszéljétek meg, főleg ha jó barátod a srác. Egy lány nem ér annyit, h sértődés legyen
2013. dec. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én nem sértődnék meg, de szerintem ő se. Amúgy a lánynak a haverom nem tetszik. Maradt az, hogy írok neki valamit, mit kéne szerinted?
2013. dec. 5. 16:07
 8/12 Költőnő? ***** válasza:
először akkor is a haveroddal beszélj. Nem éri meg egy csaj miatt összepattanni
2013. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy haver sem er meg annyit, hogy ne legyen emiatt kapcsolatod egy olyan lannyal aki nagyon bejon. Mellesleg ha a lanynak is tetszik, miert torodnenek barkivel is? Egy baratnomnek is szinte minden helyes fiu tetszett a faluban, aztan amikor egyik- masik velem akart osszejonni, o meg volt sertodve. Nekem is tetszettek, es en is nekik. Na nehogymar akkor ezert nem lehet senkivel semmi sem.. megall az esz. Egy jo barat megerti ha boldog vagy, egy haver meg nem szamit.
2013. dec. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ismerem, nem olyan sértődős, és a csajnak biztos, hogy nem tetszik a haverom. Jóban vagyunk inkább jó barát, nem is haver. De mit kéne neki írni?
2013. dec. 5. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!