Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

van egy lány az osztályomban ,akivel jó barátságba vagyunk.

Fél éve egy buliban megmondtam neki ,hogy nagyon tetszik nekem. Erre ő azt felelte hogy ő még nem szeretne belemenni ilyen jellegü kapcsolatokba.Azóta próbálok neki udvarolni hogy hátha meggondolja magát ,de többször is mondta hogy felesleges próbálkoznom mert nem fogja magát meggondolni.Próbálom elfelejteni de nem múlik az érzés csak még jobban erősödik.

Nagyon szépen kérlek titeket segítsetek nekem!(lenéző válaszokat kérlek ne!)


2013. dec. 30. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem barátként tekintesz magadra, hanem férfiként, és őt se haverként, hanem NŐként kezeled, akkor lehet esélyed.


Tessék bókolni neki, mondd neki h fú milyen jól néz ki, milyen szép ma...stb.

2013. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fiatal vagy még, teljesen normális hogy mindenkibe rögtön szerelmes leszel, szerezz egy barátnőt, és arra csajra már rá se fogsz nézni többet :D
2013. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vakondka ***** válasza:
Szerintem Ő nem szeretne többet mint barátság és így próbál finoman elutasítani. Nem hiszem, hogy lenne értelme tovább próbálkoznod :(
2013. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A jég is elolvad egyszer.

Ő is meg fog enyhülni. Csak szeresd.

2013. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már erre ,de nem tudom hogy hol szerezzek barátnőt.
2013. dec. 30. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Hátööö... azzal könnyen el tudnád felejteni, ha kinéznél magadnak vki mást és elmennél vele randizni vagy ha szilveszterezni együtt mennétek.
2013. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!