Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Keressem őt, vagy inkább ne?

Keressem őt, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Júliusban költöztem egy idegen kis faluban, nem sokan élünk itt, mindenki ismer mindenkit, kivéve engem. Van itt egy lány, akivel párszor beszélgettem a buszon, mikor dolgozni mentem. Mondta, hogy majd jelöljem be. Pár napra rá meg is kerestem, de nem írtam neki. Aztán pár héttel ezelőtt írt nekem, hogy ha ráérek, akkor elmehetnénk sétálni. Mondtam neki, hogy oké, de aztán mikor mondtam, hogy akkor vasárnap menjünk, mert nem dolgozok, csak nem jött. Ezután még személyesen beszélgettünk, egész jól megy a beszélgetést, meglepően sokat beszél, mondjuk neten annyira nem, de a netes beszélgetést én sem szeretem. Szóval vagy ötször mondtam neki ezután, hogy akkor találkozzunk, de nem akar. Aztán egyszer mondta, hogy aznap nem ér rá, mert elmegy, de aznap a buszmegállóból hazafele menet összefutottam vele, szóval vagy el sem ment, vagy már visszajött, a lényeg, hogy lett volna ideje találkozni velem, de nem szólt, hogy szeretne. Aztán kiderült, hogy volt egy alkesz barátja, akibe még mindig szerelmes, én meg azóta (pár hete) nem is kerestem, és ő sem keresett engem. A kérdés, hogy szerintetek keressem őt, vagy hagyjam a fenébe? Esetleg kezdjek el inni? (utóbbi csak vicc)
2013. nov. 3. 19:12
 1/4 zotanbro ***** válasza:
hagyd a fenebe.
2013. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd, az ilyen lányoknak az ilyen semmirevaló fickók kellenek, ismerem a fajtájukat. :/
2013. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is hagyd. Te már tettél lépéseket, ha akar majd keres, ha meg nem akkor nem. Hadd fusson az alkesz barátja után.
2013. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2013. nov. 3. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!