Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek a korosztályában...

Szerintetek a korosztályában most ez a menő?

Figyelt kérdés

Az előbb kint voltam az udvaron és az úton sétált egy 14 év körüli fiúcska egyedül! Séta közben reppelgetett, a szövegből annyit értette,hogy ".......meglátlak meg b...lak egyszer......" Ehhez persze rángatózott a keze is, játszotta a "menő vagyok"-ot! :D

Komolyan ez tetszik ma a korabeli lányoknak? Igaz van kb 10 év közöttünk,de hihetetlen,hogy ilyen éretlen a mai fiatalság! :D


2014. jan. 19. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést te sem hiszed el..:D
2014. jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
dehogy is
2014. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A 14 évesek körében nagyon hódit a kamugenkkszter mr bukta és társai szóval nem meglepő.
2014. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ejj, ezek a mai fiatalooook!!

Úgy beszélsz, mint valami 50 éves nyanya.:D (24 vagy 4 éves létedre - ejnye!)

2014. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Még nyanya!!? :D Köszi!

De komolyan jót nevettem rajta! Főleg,ahogy rángatta magát. De belegondolva,hogy ez lehet menő..... Hát!

2014. jan. 19. 11:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát hozzám te is fiatal vagy, de már nekünk is voltak hülyeségeink...


És nem biztos, hogy ez a lányoknak bejön, de a fiatal fiuk azt hiszik, igen! :)

2014. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugalooom!

4 eve kb. Minden ország rapjeit hallgatom amcsitol kezdve a svedig.

16. Vagyok és megnyugtatlak, hogy ez nem jon be a lányoknak mr.buktarol meg ne is beszéljünk...

"swag" és társai jönnek be a mai lanyoknak!

2014. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
swagok, rajok és páwák jönnek be most a csajoknak. a rapperek és emok korszaka 5 évvel ezelőtt volt, ezt se tudtad? gyakrabban járj nyitott szemmel. vagy már a swagokat észre se veszed, annyira természetes, amit én nem bánok, mert én is swag akarok lenni
2014. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet le vagyok maradva, de rákerestem mi ez a swag stílus! Mert még a többit tudtam is mi! :D Hát inkább csukva tartom a szemem ez után is! :D
2014. jan. 19. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!