Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit ronthattam el, hogy így...

Mit ronthattam el, hogy így megváltozott a hozzáállása?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor megismerkedtem egy nagyon kedves és aranyos lánnyal akivel egész este úgy tűnt megvan az összhang. Gyakorlatilag egész este egymás közelében voltunk, hihetetlen jókat beszélgettünk és mindeközben folyamatosan mosolyogtunk egymásra, egyszóval úgy tűnt minden jól alakul. Hazafelé gondoltam míg a buszára várunk pár szóban elmondom neki, hogy jól éreztem magam vele és szívesen találkoznék újra, de sajnos a buszhoz történő rohanás miatt erre nem kerülhetett sor, csak egy gyors puszira és mosolygós elválásra.

Másnap megkerestem őt Facebookon és küldtem neki egy kedves üzenetet amellyel gondoltam elindítok egy beszélgetést és ha úgy tűnik továbbra is nyitottnak tűnik akkor felhozom a találkozót.

Sajnos nem épp az történt amire számítottam. Válaszolni ugyan válaszol, de csak órákkal később amivel különösebb gond nincs is hiszen én sem ülök a Facebook előtt folyamatosan, de nem érzem azt, hogy továbbra is érdekelném. Az üzenetei kedvesek, de nem hoz fel új témát, nem kérdez vissza csak válaszol pár mondatban. Egy ideig próbálkoztam, de nem akarom őt folyamatosan kérdésekkel bombázni mert az pláne kiábrándító.

Van még amit tehetnék ebben a helyzetben vagy törődjek bele abba, hogy ez nem fog folytatódni? Nagyon sajnálom mert az utóbbi pár évben ő az első lány akivel úgy éreztem működhetne a dolog és tennék is ezért. 26/F


2014. jan. 2. 18:05
 1/6 fantooom válasza:
Nos ez számomra is fura, mert nem 1 ilyen nővel találkoztam már. Lehet h azt akarja h küzdj érte. Azt javaslom hogy mindent tegyél fel 1 lapra. Hívd el valahová, találkozzatok. 50% az esélyed. Vagy bejön, vagy nem :)
2014. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felmerült azóta egy újabb érdeklődő, aki jobb, mint Te. A Te fáradozásaid is jók voltak, mert feltornászták annyira az önbizalmát, hogy megszerezhesse magának a másik, Nálad jobb pasit. Ez normális, ő még azt gondolja, legyél Te a hálás, amiért szakított Rád időt, ő nem akárki, hanem csupa nagybetűs nő!
2014. jan. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Komolyan nem tudom már, hogy kéne manapság ismerkedni. Ebben a helyzetben például teljes mértékig biztos voltam benne, hogy lehet belőle valami erre erősen bukás hangulata van. Legutoljára én írtam neki, erre már válaszolni sem válaszolt. Mit csináljak? Várjak pár napot hátha ő fog jelentkezni vagy pár nap múlva én írjak neki valamit? Teljesen össze vagyok zavarodva.
2014. jan. 2. 18:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, és ne gondolj rá, ne írj neki, ne nézd meg a facebook adatlapját, iratkozz le a frissítéseieről. Ha egy picit is akar valamit, amire kb 1% esély van, akkor Rádír, de valószínűleg a legszívesebben a Holdra kíván, mégpedig arra a részére, ami a Földről nem is látszik. Felépíthetsz bármit bármennyi munkával, egy érzelmi impulzus megnyom rajta egy olyan gombot, ami ezt törli. Sajnos nem vagy vonzó külsőre, az a baj. Nem vagy értékes, a kisujjadat se fogja megmozdítani, bármilyen is vagy emberileg!
2014. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, sajnos én is hasonlóan éreztem úgyhogy igyekszem majd valahogy továbblépni. Egyelőre nem lesz könnyű úgy érzem.
2014. jan. 2. 18:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérlek ne keresd, ne érdeklődj utána, ne gondolj rá, ne nézd meg facebookon, ezek nagyon fontosak, mivel már rápörögtél, nem tudsz egy olyan sort se leírni, amiből ne sugározna a túlzott vágyakozás, ami taszító számukra, mert arról árulkodik, hogy nincs sok lehetőséged a szép lányoknál, különben nem érdekelne az egész. A mostani fájdalmad tízszeresét fogod kapni minden kapcsolatfelvételi kísérletből. Leiratkoztál már az állapotfrisstíéseiről???
2014. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!