Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogyás után megváltozott a...

Fogyás után megváltozott a férjetek hozzáállása?

Figyelt kérdés

Azok akik sokat híztak a terhességük/szoptatás alatt, amíg nem mentek le a plusz kilók a férjetek ugyanúgy kívánt titeket mint előtte?

Ha nem, akkor változott a helyzet miután lefogytatok?


2010. dec. 30. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
szia! Szeintem hozzáállás kérdése. Rajtam maradt 7 kg szülés után és nem tudom leadni sehogyan sem. A párom néha megjegyzi, hogy nagy a kufferom, én viszont ennek ellensúlyozásaként igyekszem sokkal fiatalosabban öltözni, mint eddig. Pl. utoljára tinikoromban volt cicanacim, most karácsonyra viszont azt kértem a Jézuskától. Ha figyelsz arra, hogy öltözöl, pici sminkkel rásegítesz és bizsukat is hordasz, szerintem teljes a siker. Érezd magad jól a testedben:)
2010. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is néha szóvá teszi,hogy kicsit nagyobb lettem...de én válaszul annyit mondok,nagyobb,de a tied :-)

amúgy azt veszem észre hogy ugyanannyira kíván mint előtte,annak ellenére,hogy a 2 szülésem óta maradt rajtam vagy 10kiló.de már nemsoká leszokik a kicsi a ciciről,és akkor reszkessetek kilók(7hónapos a kicsi a nagy meg 2éves múlt)

2010. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vettem eszre, hogy mashogy nezne ram, de teny, hogy nagyon odaig volt, amikor ismet a regi voltam.


Az elso terhesseg alatt hiztam 25 kilot, mondjuk annyira nem volt durva a helyzet, mint amennyire elkepzelni lehet, mert en magas vagyok es vekonyan estem teherbe.

De szules utan azert nem voltam a regi, maradt tulsuly boven.

Negy honap alatt lement minden.

Egy rossz szot nem hallottam a sulyom miatt, nekem nem tetszett, a ferjem ugyanugy kivant, szeretett, sot, talan meg jobban szeretett, mert szultem neki egy gyermeket es nagyon-nagyon buszke volt ram. Tenyleg nem hangoztatta, hogy szebb-csinosabb lettem volna korabban, terhesseg alatt sem szolt, hogy miert hizom, sot.


De teny, hogy amikor lement minden es eloszedtem a csinos ruhaimat, akkor ragyogott a szeme es allo nap engem bamult.

Hat, talan ennek koszonheto, hogy nagyon hamar osszehoztuk a kistesot, 5 honapos volt a fiam, amikor teherbe estem ismet, igy a karcsusag nem tartott sokaig.

Ugyan a masodik terhesseg alatt fele annit hiztam, de azert megiscsak pocakos lettem. Akkor sem szolt semmit.

Szules utan meg allitotta, hogy mar masnap a lanykori alakomnal voltam, pedig nem. Kellett bo harom honap, hogy ismet visszanyerjem a sulyomat, alakomat, formamat. Es ismet nagyon orult neki.

2010. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!