Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tulajdonképpen mik is azok a...

Tulajdonképpen mik is azok a véletlen érintések?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy véletlen érintésekkel fejezik ki, ha az egyik embernek tetszik egy másik ember, de mik tartoznak konkrétan a véletlen érintések kategóriába? Pl. az is az, ha valakitől úgy veszünk el/úgy adunk oda valamit, hogy közben hozzáérünk a kezéhez, pedig elkerülhető lett volna? Vagy az ártatlannak tűnő érintések, amikor azt gondolja az ember, csak azért ért hozzám, hogy arréb tessekeljen, mivel útban vagyok?
2013. dec. 28. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
jaja
2013. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az arrébtessékelős érintés nem mindig az, de amúgy igen, az ilyenek
2013. dec. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Ezt az arrébtessékelést sikerült jól leírnom, látom.:)
2013. dec. 28. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Pl: ülsz/állsz a buszon egy lány mellett, fedetlenek a combjai és hozzáérsz véletlenül. A lánynak pedig látszólag nem esik rosszul az érintés. Nekem volt olyan, hogy a csuklós busz forgójában álltam és a lány odanyomta magát hozzám, pedig nem is volt tömeg. A pupillája tág volt és látszott a szemében a vágyódás:) Sajnos épp suliba menet voltam reggel és nem lett volna idő az ismerkedős részre. Meg félénk is vagyok kegyetlenül.
2013. dec. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Véletlennek álcázott nagyon is tudatos érintéseknek nevezzük őket. Pl ad valamit, és nem lenne szükséges, hogy éppen hozzáérj a kézfejéhez, de megteszed. Vagy megkérdezed hogy van és megérinted viccből, vagy pl álltam a ruhatárnál és egy lány hátulról megfogta a derekamat mert kérte, hogy álljak arrébb, aztán később beszélgettünk is a buliban és smároltunk :D Ilyenek.
2013. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!