Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyen menő páwa, swag vagy...

Ilyen menő páwa, swag vagy milyen lányokkal és fiúkkal kerültem össze véletlen és nem értem miért bántak így velem?

Figyelt kérdés
Először érdeklődtek felőlem, fb-met is kérdezték. Aztán az egyik ilye menő fiú elkezdett hülyéskedve, de érezhetően piszkálni engem, úgymond lealázni csak haverkodós stílusban. Hogy volt-e már csajom ilyesmik. Aztán kérdezte, hogy bejönnek-e nekem a lányok. Erre az egyik lány egyből benyögte, hogy hányingere lenne, ha megcsókolnám. Én meg csak néztem, hogy ez most mi, mert nem ezt szoktam meg. Sok lánynak bejöttem már, igaz nem vagyok álompasi, de szerintem olyan nagyon rodna sem, ha több lány is helyesnek, cukinak, aranyosnak tartott már engem és legutóbb is egy formás, szép lánnyal smároltam, kavartam. Ő érdekes mód nem fújjogott és az előtte lévő több lány sem, sőt... Nem értem én ezt, most mit akartak ezek tőlem, csak fikázni vagy tényleg úgy gondolták, hogy ronda vagyok, vagy az a bajuk, hogy nem olyan gazdag 20-30-ezre swag göncökben járok, mint ők?!
2013. dec. 15. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
You will tell me what do you want, and I will eexplain it why it cannot be!
2013. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Most kinek akarsz bizonyítani? Kinek akarsz megfelelni?

Én szétoltottam volna az ilyen kis hülyegyerekeket. Alapjáraton barátságos vagyok, jóindulatú, de ahogy hozzám állnak, én is úgy állok hozzájuk. Például biztos vissza szóltam volna valami szellemset, vagy ha nem is, akkor annyit, hogy "nyugi, én is egyszerre fosnék, szarnék, hánynék, ha hozzámérnél".

2013. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgy érzik , hogy nem vagy közéjük való. Tök mindegy miért.

De nem akarnak veled igazán barátkozni csak megtűrtek eddig.

Én nem barátkoznék olyanokkal akik között én sem érzem magam odavalónak.És bizonyítani sem akarnék vagy is hamis képet mutatni magamról.

Szerintem keress igazibb barátokat.

2013. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 piriiiiii ***** válasza:
A hideg ráz az ilyen megnevezésektől, mint tollaskodó madár, meg ilyen izé, szveg, vagy mi... hát komolyan, minek behatárolni az embereket ennyire? Vannak értelmetlen kis pisis hülyegyerekek, meg vannak értelmes, gondolkodó emberi teremtmények. Az előbbieket NAGYBAN LE KELL FOSNI, a többivel meg jól ápolni a kapcsolatot.
2013. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak szépen POFÁN KELL BASZNI és akkor majd leállnak.
2013. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már megint te... felismerem a stílusodat. Folyton jössz a kamukérdéseiddel, amikbe mindig belecsempészed, hogy te milyen formás meg aranyos szép lánnyal smároltál nemrég... röhej.
2013. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Páwa fiúúúúúk, uuuuhh nedves tőle a bugyim:$$$$$$$
2013. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
aztàn ok mitol swag-ek? a bèzbòlsapitòl? XD szard màr le meg rohogd ki oket, kamumenocsàvòk/lànyok. csak a pofàjuk nagy.
2013. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!