Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan felejtsem el?

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nagyon jófej lánnyal, nagyon jól néz ki, jó a humora, és okos... viszont van barátja. :\ Eddig mindig tanácsot adtam neki, hogy mit csináljon, a barátait válassza-e vagy a barátját... de ma megmondtam neki, hogy én ezt nem bírom tovább.. nem mondtam miért, de elköszöntem tőle.. nem tudom kiverni a fejemből, egyszerűen muszáj vagyok neki írni, függője lettem :| de tudom, hogy úgyse lenne belőle semmi, de mégis késztet rá valami, hogy keressem. :(
2013. dec. 25. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ismerj meg mást :)
2013. dec. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
annyi ilyen lányt megismertem már és mindegyiknek más lett a vége. :\ van, amelyik teljesen gyökeresen megváltoztatta az életemnek az irányát.. és van, amelyik csak a dolgok meglátásában segített.. :\
2013. dec. 25. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van barátja akkor mi a jó francban reménykedtél jó ember?

Az ilyen csaj vagy havercsaj és lazaság van vagy hagyod a bánatba, mert van barátja! Tanácsokkal láttad el?

jelentése: nem vagyok férfi és nekem nem áll fel a f...om a barátod az alfa hím és csak utána következek és megtiszteltetés, hogy szóba áll velem nagyságos kisasszony, ha majd marad maradék dobja az asztal alá)


Sebaj a hibáiból tanul az ember! Legközelebb jobban odafigyelni!

2013. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lépj tovább. Férfi-nő barátság nem létezik. Minden esetben valamelyik fél többet szeretne, még ha nem is vallják be maguknak vagy a másiknak. A helyzet az, hogy szerintem a csaj kedvel téged, de nem annyira, hogy téged válasszon, inkább biztonsági tartalékban tartott. Szerintem hagyd most egy jó ideig, ha megkeres, akkor neki is jelent valamit, ha nem, akkor meg megnyugodhatsz. Valószínűleg az elején keresni fog, majd ezek szépen elmaradoznak kb. egy-két hét után. Ez az élet. Ha meg szereted, harcolj érte: szervezz neki közös programokat, ne beszélj, hanem beszéltesd. Minél többször lesztek együtt, annál jobbak az esélyeid. Ne feledd, minden kapcsolatban van fent és lent. Ha viszont jókor, jó helyen leszel, akkor amikor válságba jutnak, majd nálad vígasztalódik ;) és akkor a Tiéd lehet. De ha reménytelennek, vagy nagyon macerásnak látod, menj fel társkereső oldalakra és keress hozzád illő lányt és felejtsd el. 39F tanácsa.
2013. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!