Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan felejtsem el?

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit egyszerűen nem bírok elfelejteni. Már több mint másfél éve szerelmes vagyok belé. Az esély, hogy legyen köztünk valami egyenlő a 0-val. Mindig vele álmodom, úgy érzem, hogy ő a tökéletes fiú a számomra. Bármit megtennék érte.
2013. aug. 17. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha meg sem próbálod akkor nem mond h az esély 0. Egyébként idő kell hozzá h elmúljon. Én azt javaslom nem add fel és próbálkozz :D
2013. aug. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármit? Akkor fesd ki a szobályát, vegyél neki egy új autót és főzz neki minden este vacsorát. Így jók az esélyeid.
2013. aug. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

SzobáJát?

1# Köszönöm a választ :)

2013. aug. 17. 09:46
 4/5 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe, mert csak saját magaddal lősz ki...menj társaságban, barátkozz, sportolj, zenélj, akármi, de felejtsd el valahogy:)
2013. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 1,5 évig odavoltam egy srácért, nagyon jó barátok voltunk, de volt barátnője, totál szerelmes volt, így még csak el sem mondtam neki, hogy mit érzek iránta. Baromi rossz volt, mert velem beszélte meg a köztük adódó zűröket, mindig tőlem kért tanácsot.. Nagy nehezen túltettem magam rajta (ehhez annyi kellett, hogy 1 évig ne találkozzunk). Majd 1 év után felkeresett, baráti alapon találkoztunk, mint régen... És derült égből villámcsapásként: szerelmet vallott. A bökkenő csupán annyi, hogy 9 hónapja van barátom... Érdekes az élet.
2013. aug. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!