Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi tévő legyek? Várjak, hogy...

Mi tévő legyek? Várjak, hogy kezdeményezzen vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
3 hete ismerem, azóta dolgozunk együtt. Több utalást is tett rá, hogy tetszem neki (mondta, hogy szép vagyok, szinte minden nap bókol nekem valamit, abból is látom, ahogy rám néz, amikor egyik nap nem mentem be dolgozni, érdeklődött felőlem többször is, hogy hol vagyok)Sokszor voltunk már kettesben is, de egyszerűen nem lép semmit. Talán fiatalnak tart vagy nem tudom..mindig emlegeti, hogy ő már "öreg"..28 éves én 20...nekem az idősebb fiúk tetszenek, a koromnál érettebb vagyok és ezt már ő is mondta. Nagyon sok mindenben hasonlítunk, ízlésünk, gondolkodásmódunk, mindig meg is jegyzi, hogy milyen érdekes, hogy fiatal létemre (nem mintha ha ő nem lenne az..:D) milyen kifinomult az ízlésem és ez tetszik is neki. Hasonló a zenei ízlésünk - '50-es és '60-as évek - öltözködési stílusunk, mindketten rajongunk a művészetekért, különösképpen az építészetért. Nekem nagyon tetszik, régóta várok olyan fiúra, mint Ő. De egyszerűen nem értem, hogy mi van..érzem, hogy tetszem neki de akkor miért nem lép?? Vagy mégsem tetszem neki?? Egy helyen dolgozunk, így elég nehéz lenne elfelejtenem, hogy minden nap látom. Lépjek valamit vagy várjam, hogy ő közeledjen felém?
2013. júl. 8. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahogy tudd meg hogy mért nem lép... lehet csak nem magabiztos... (mennyit szúrtam én el az miatt...)
2013. júl. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyszerűen kérdezz rá! "látom, hogy mindketten bejövünk egymásnak! azt várod, hogy én lépjek?! :D"
2013. júl. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3 hete ismeritek egymást,hova rohansz?

Ha 2 hónap utàn se lép,akkor lehetnek bajok..

De lehetnél kihívóbb is.



50-es,60-as évek? Mindketten szerettek swingelni és a jazzt?:D

2013. júl. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:D

kb heti 2x vannak céges bulik, ahova mindig kiöltözöm. Többször észre is vettem, ahogy végig mér. Nem rohanok, nem is szeretem, ha egy fiú lerohan, azzal csak elüldöz magától, csak Ő nagyon tetszik nekem és már mennék vele randizni. :)


nem swing meg jazz, azok eleve régebbi stílusok is, '10-es és '30-as évek :D Beatles és hasonlók :)

2013. júl. 8. 00:42
 5/5 anonim válasza:
Hát nem tudom, ha én kezdeményezek, akkor általában sosem alakul úgy az ismerkedés, ahogy kellene. Akkor valamiért a pasi passzív lesz. Lehet, hogy azért, mert eleve nem is tetszek neki, de rájöttem, hogy jobb, ha egy pasi kezdeményez valamilyen szinten. Persze nem árt, ha valahogy sejteted vele, hogy tetszik neked, mert általában a pasinak nehezen esik le, ha egy lánynak bejön.
2013. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!