Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok tudom menő harcolni az...

Csajok tudom menő harcolni az egyenjogúságért meg minden de ha akkora egyenjogúság van akkor miért várjátok el hogy a férfi kezdeményezzen? 24/F

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 23:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Mert az egyenjogúság, az nem az egyenkötelesség. Szövegértelmezés!!
2013. jún. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%
a nők nem egyenjogúak a férfiakkal... és ez így van rendben
2013. jún. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Harcol a fene. Már megvan. ;) Viszont az egyenjogúság nem a természetes nemi szerepek arconhányását jelenti, édes fiam!
2013. jún. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Van annál izgalmasabb játék, mint mikor kacérkodik a lány a neki tetsző férfival, aki aztán meghódítja? A lány pedig remegve várja, hogy hívja, hogy keresse, csak azon jár az agya, mikor fogja megcsókolni...aztán mikor megtörténik, leírhatatlan... Tudom, nektek könnyebb dolgotok lenne, de ha egy lánynak tetszetek, azt annyira egyértelműen kimutatja, hogy olyankor bátran léphettek, mert csak arra vár :)
2013. jún. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
Nem érted te ezeket a jelzéseket,olvass kicsit utána a dolgoknak.
2013. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
27%

ez sztem már sok férfi fejében körvonalazódott hogy miért? :D

de hát ez van, az ember is csak egy állat, és az emlősöknél ált. a hímek töltik be az aktív szerepet

2013. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
Buboréklány! És ha nem mutatja ki, mert előtte éppen azt olvasta egy női magazinban, hogy jégkirálynőnek kell lenni, ha akar valamit?
2013. jún. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Az olyan lányt hanyagold, aki magazinok alapján viselkedik, öltözködik, beszél és nincs egy értelmes önálló gondolata sem :)
2013. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az egyetlen baj, hogy kevés olyan szép,értelmes nő van akiért érdemes lefutni a köröket... az udvarlást és a többit... A másik nagygond az amikor a nő tudja, hogy szép és értelmes és visszaél vele vagy olyan magasra teszi a lécet, hogy egy olimpiaibajnoki teljesítmény is kevés lenne neki...
2013. jún. 25. 00:17
 10/19 anonim ***** válasza:
Buboréklány! Én ugyan nem kapok senkitől se jelet, szóval elmehetek a francba!
2013. jún. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!