Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan felejtsem el?

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

2x randiztam a csajjal, nekem nagyon bejön.

Viszont attól tartok, ő nem szeretne engem ugy ahogy én öt. Elég volt a csalodasbol igy szeretnem csírájában elfojtani.

Amúgy elvileg nincs sok önbizalma, a fiuk nem foglalkoztak vele stb, amúgy fiuja se nagyon volt, csak 1 azzal sem feküdt le.

Elvileg bejovok neki mert azt mondta. Viszont ugy érzem h ez nem igaz.

Mivel mar nagyon elegem volt a csalodasbol inkabb szeretnem elfelejteni.

Mit tegyek?



2013. júl. 23. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Törölj és dobj ki mindent ami vele kapcsolatos, kerüld a személyes találkozás lehetőségeit és keress más lányt.


Röviden ennyi.

2013. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és ha igaz hogy bejössz neki, akkor mivan? miért akarod elfelejteni?
2013. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"csírájában" XDDDD aztaaaa XDD


Amúgy ha el akarod felejeteni, ne beszélj vele, ne találkozz vele, dobj ki mindent ami esetleg rá emlékeztetne. És az idő majd segít!

2013. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha annyira nagyon bírna akkor minimum 1 nap egyszer válaszolna az uzeneteimre. Amúgy lényegében semmi dolga mert nem dolozik.

Elvileg tetszik neki sok dolog rajtam, meg az őszinteség az ami teljesen tetszik neki.

Az én megerzeseim jók szoktak lenni, régen is volt egy csaj vele nagyon megjartam, meg egyszer nem szeretnek ugy járni.

2013. júl. 23. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor őszintén dobd ki a p.csába és keress mást!
2013. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szégyellős, és nem tudja, hogy mit válaszoljon a leveleidre! És azt, hogy bejössz neki, mitől érzed úgy, hogy kamu? Ha nem küzdesz érte, lehet, hogy talán elveszíted életed nagy szerelmét! Lehet, hogy ő az igazi, akivel leélheted az életed, de előtte a sors még próbára akar tenni titeket! :)
2013. júl. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is megjártam már egy ilyen csajjal. Egy hetet sem adok neki és ő dob téged, mert csak lelki támasz vagy neki. Biztos valaki jól kitette valamiért. Figyeld meg, amint jól van, úgy otthagy mint a szél. Tűzre mindent ami ráemlékeztet, aztán csapjatok a haverokkal egy nagy kocsmatúrát és már el is felejtetted :D
2013. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!