Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy felejtsem el? Volt már...

Hogy felejtsem el? Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác szerelemnek nem mondanám. Két napig volt úgy h az érzés megszünt és teljesen felszabadult és tök örültem h már vége ennek de még sem és visszaestem ugyan arra a szintre. Már 1 éve tetszik és ő sz@r a fejemre ő ezt kerek perec megmondta.Már elég volt belőle de nem tudok mit csinálni ő akkor is tetszik de volt/van olyan h szemezünk egymással.Apuval jó kapcs.ba vannak meg a szüleivel is.Hogyan felejtsem el?
2013. aug. 24. 13:47
 1/2 legly ***** válasza:

Próbálj másra koncentrálni, rengeteg más dolog is van, mint pont Ő.



Üdvözlettel

Legly

2013. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ugyanebbe a helyzetbe vagyok én is. Nehéz elfelejteni, aki szimpi nekünk, de el fogsz jutni arra a pontra, amikor elfogadod, hogy nem lehet a tiéd és amikor ezután el vagy keseredve, hogy talán már sosem leszel szerelmes, akkor belép egy másik az életedbe és már nem is érdekel az előző.


Egyébként, aki tetszik vagy akit szeretünk nem lehet teljesen elfelejteni. Legfeljebb csak nem gondolunk rá annyit.


23/L

2013. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!