Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Eddig ugy tunt h tetszem...

Eddig ugy tunt h tetszem neki. Most akkor felejtsem el?

Figyelt kérdés
Tobb mint 1hete beszelgetunk mar facen es tok kedves velem meg minden.Aztan mostmar rendszeresen lelep facerol koszones nelkul es mindig bocsanatot ker utana h lelepett joszones nelkul.Tegnap este sem valaszolt mar 2oraja ezert irtam neki hnem tudom itt van-e meg de en elmegyek joejt szia.Ez ugye este bolt es azota mar fent volt csomoszor es mutatja h elerheto volt 20perce stb. Most ezt nem ertem..megse akar tolem smmit?Lehet hogy en vagyok a pasitaszito..aes haigen akkor mit tegyek ellene??13/L

2013. aug. 24. 15:06
 1/1 anonim válasza:
Elég sűrűn csinálják ezt a srácok ennyi idősen,mondjuk ha komolyan érdekel akkor talán találkoznotok kéne személyesen. Kerek-perec írj neki egy kb. olyan üzenetet,hogy látod nem nagyon ér rá úgyhogy szeretnél vele személyesen találkozni, ha ő nem akar akkor meg mondja meg és akkor ismerkedsz mással. Meg fog lepődni az őszinteségeden is.
2013. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!