Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor tetszem neki?

Most akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel mar 1hete mindennap chatalak facen (o irt ram eloszor).Eloszor nem nagyon erdekelt engem de mostmar annal inkabb. Nem talalkoztunk meg szemelyesen viszont vannak kozos ismeroseink. Nem tudom hogy tetszem-e neki es azert irt ram vagy csak haverkodni akar velem. Estenkent ugykoszon el tolem valamikor hogy almodj szepeket stb. Valoszinuleg fogunk talalkozni mert mar beszeltunk rola meg ma is hivott valahova csak nem hiszem hogy a szuleim megengedik..azaz felek hogy mit szolnak majd. O 15eves en 13.Nem nagy ez a korkulonbseg??.Meg en meg sose jartam senkivel ugy komolyabban szoval hogy meg csok sem volt..Es felek attol ha megtudja milyen tapasztalatlan vagyok nem fogom erdekelni.Mindig gircsosen varom hogy mit fog valaszolni meg izgulok es sokszor mosolyt csal az arcomra..tetszhet ugy valaki hogy meg nem is talalkoztunk?Legyszi normalis valaszokat ne olyanokat h barbiznom kene stb..

2013. aug. 23. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen jöttem össze egy 12 éves csajjal, sztem ez még épp elfogadható korkülönbség (3-4 év már nem igazán). a stílusa tetszhet, de lehet h a talin teljesen más lesz, tapasztaltam ilyet is. fb-n nagyon bejött, taliztunk és alig vártam h vége legyen, mert élőben mintha nem is ő lett volna. én is féltem a csóktól elsőre, csak azzal nyugtattam magam, h a csajomnak is én vok az első, így ha szarul is csinálom, nem tud kihez hasonlítani, nem volt része jobban. de azt nem írod h ő járt-e már valakivel. mert ha nem, akk semmi gond, de ha igen, akk se biztos h baj ez. Sok sikert!
2013. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!